Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Animovaný
  • Dobrodružný

Recenze (137)

plakát

Kráska a zvíře (2014) 

Na to jak veliký potenciál Kráska a zvíře má, díky skvělému vizuálu a kvalitním hercům, je to bohužel jen další adaptace slavné pohádky bez zanechání nějakého většího dojmu. Vzhledově je to vše úžasné, ale příběh postrádá lepší zpracování...

plakát

Hex (2004) (seriál) 

Koukatelný průměr, sice jsem původně chtěla dát jen 2*, ale Michael Fassbender je skvělý jako záporák Azazel, tak za něj je ta 3.*

plakát

Anastázie (1997) 

Už jako malá jsem tuhle pohádku zbožňovala a ani teď v dospělosti pro mne neztratila své kouzlo...

plakát

Tenkrát na východě (2000) 

Senzační hlavní dvojka, tvoří povedený komediální tým. Film je svižný, plný vtipných momentů. Ani minutu se divák nenudí.

plakát

Dům života (2001) 

Je zbytečné tu opakovat, co už bylo řečeno...naprosto souhlasím s komentářem uživatele Tom Hardy! :)

plakát

Emma (1996) 

Další krásné pojetí románu Jane Austenové. Roztomilá Gwyneth Paltrow a krásná dobová atmosféra plná romantiky, to je opravdu výborná kombinace. Velmi zdařilá adaptace...mám moc ráda kvalitní filmy na motivy Jane Austenové a k těm patří i tento. :)

plakát

Robin Hood: Král zbojníků (1991) 

Mé nejoblíbenější zpracování Robina Hooda...výborní Costner a Freeman, senzační záporák v podání Rickmana, jemu ti slizáci prostě sedí! :) Navíc krásná hudba dokreslující výborně děj. Vždy se na tento film moc ráda podívám.

plakát

Penelope (2006) 

Krásná pohádka s roztomilou Christinou Ricci a charismatickým Jamesem McAvoyem. Velice příjemné pokoukání pro celou rodinu.

plakát

Kouzla králů (2008) (TV film) 

Nehodnotím jen za sebe, ale i za moji dcerku a obě máme tuto pohádku moc rády. Chytlavé písničky, krásná princezna, charismatický hrdina, kouzelný příběh, to vše dohromady dobře funguje...možná, že herecké výkony by chtěly více vypalovat, ale jako celek je to moc pěkná pohádka.

Ovládací panel
2 body

Reklama

Reklama