• Romantický

Počátek (2010)

Neuvěřitelný film. Naprosto vtáhne do děje a působí na člověka ještě dlouho po shlédnutí. Přemýšlela jsem nad ním u následného cvičení, před spaním i dnes ráno a dospěla k rozhodnutí, že si rozhodně zítra pustím znovu, abych lépe pochopila některé věci :) Leonardo DiCaprio byl skvělá volba hlavního hrdiny, Josepha Gordon-Levitta si film od filmu zamilovávám víc a navíc bylo příjemně osvěžující vidět Cilliana Murphyho pro změnu v roli klaďase, přesto, že vyšinutí záporáci mu zkrátka sedí víc.

Temný rytíř (2008)

Zkrátka úžasnej film! Herecké obsazení ve všech třech dílech je prostě to nejluxusnější filmové menu, na kterém bych si zvládla pochutnávat pořád dokola. Heath Ledger (R.I.P.) ve své životní roli exceluje takovým způsobem, že jsem při jeho výstupech měla nejednou husí kůži. Spojení Balea, Goldmana a Moragana Freemana je vynikající hlavní chod a změna Aarona Eckharta z gothamského hrdiny na zlomeného padoucha je zkrátka třešnička na dortu. Nebudu přehánět, když napíšu, že jsem ztěží zamáčkla slzu, když na konci Batman mizí ze scény.

Nebezpečná krása (1998)

Jeden z mých oblíbených filmů. O tom jak krásná kurtyzána může skrz postel krásně manipulovat politikou. Inkvizice, romantika, Benátky, šarmantní Rufus Sewell v jedné z hlavních rolí...úžasný film, který se mě dotknul. Doporučuji!

Batman začíná (2005)

Bohužel jsem film viděla, až po novém Temném rytíři. To mi ale rozhodně nebránilo si ho pořádně užít. Skvělé herecké obsazení od Christiana Balea, přes oblíbeného Liama Neesona ( i když tentokrát na jiné straně barikády, než starý Qui-Gon Jinn) a Katie Holmes, až po Cilliana Murphyho, perfektně pasujícího do rolí šílených zločinců. Pozorovat, jak se Bruce Wayne přes svou panickou hrůzu z netopíru stal netopířím mužem bylo zkrátka skvělé!

Temný rytíř povstal (2012)

Neuvěřtelný zážitek!! Nepamatuju si, kdy jsem naposled odcházela z kina takhle nadšená. Strhující děj a skvělé herecké výkony Vás chytnou hned na začátku a nebudou Vás chtít pustit ještě několik dní po shlédnutí filmu. Christian Bale je díl od dílu lepší a Gary Oldman je Gary Oldman :) Za vyzdvihnutí rozhodně stojí herecký výkon Anne Hahaway jako úžasné Catwoman a Josepha Gordon-Levitta, kterého jsem až do shlédnutí Temného Rytíře měla zafixovaného jako toho naivního klučíka z 10 důvodů proč tě nenávidím. Zpočátku děsivých 164 minut mi ve finále přišlo málo. Za mě ve filmu nebyla ani jedna hluchá pasáž. Vynikající. 5 hvězdiček je málo