• Romantický

Na cestě (2012)

Pro mě obrovské zklamání a obrovská nuda

Divoši (2012)

Svižné, vtipné, napínavé. A kdo by nechtěl život jako "O" v obleženích úžasných Bena a Chona, kteří zajistí pastvu pro diváky ženského pohlaví? 90%

Návrh (2009)

Upřímně jsem se zasmála. Sandra Bullock tady opravdu pobaví. 75%

Zbouchnutá (2007)

Tak nějak nemůžu narazit na komedii s K.Heigl, která by se mi nelíbila! opět milé a vtipné! 80%

Atlas mraků (2012)

WOW! Naprosto výstižné slovo. Hned po Dark Knight Rises, nejlepší filmový zážitek tohoto roku. Tohle se opravdu povedlo. Herecké obsazení i to, že můžete stejné herce vidět v několika různých rolích zároveň (a někdy je opravdu těžké je poznat) je zkrátka báječné. Naprosto jsem propadla každému příběhu zvlášť a každý zvlášť mě zaujal a bavil. Opět se potvrdilo, že Tom Hanks je PAN herec a po boku s krásnou Halle Berry mu to opravdu svědčilo :) Kromě nich samozřejmě výčet dalších skvělých herců od Hugh Granta po Jima Broadbenta a Susan Sarandon.Film s myšlenkou, která mi zase jednou nedal spát. 95%

Země bez zákona (2012)

Parádní gangsterka z 20. let!! Tom Hardy, Gary Oldman, Jessica Chastain, trocha vtipu, hodně násilí a odpornej a slizkej záporák! Navíc krásná americká angličtina z dob žvýkacího tabáku, kterou jsem si tady opravdu užila! Ano a ještě jednou ANO! :) 90%

Skyfall (2012)

Na to, že bondovky nejsou zrovna můj šálek kávy, a to především díky úlisnému P. Brosnanovi, tenhle mě opravdu překvapil. Většina zásluh samozřejmě patří úžasnému Javieru Bardemovi a jeho skvělému hereckému výkonu. Možná zbytečně dlouhé, ale rozhodně koukatelné.

Neřízená střela (2010)

Milé, vitpné a anglické :) Emily Blunt se role od role stává jednou z mých oblíbených hereček

Láska a jiné kratochvíle (2009)

Natalie Portman zkrátka zvládá zahrát veškeré emoce tak bravurně, že mě donutila plakat téměř celý film. Nemám co víc k tomu dodat

Probudím se včera (2012)

Na českou komedii, podle mne, velice vydařené. Těžko říct, jestli by tomu tak bylo i bez Mádla, nicméně já se bavila :)