• Romantický

Hugo a jeho velký objev (2011)

Jedno nádraží, zaprášené vzpomínky, pár velice dobře zpracovaných postav a pohádková atmosféra tvoří dohromady velice příjemný filmový zážitek.

500 dní se Summer (2009)

Ten typ filmu, od kterého se nemůžu odtrhnout a po skončení se už těším, až si ho znovu pustím. Josepha Gordon-Levitta mám film od filmu ráda..V tomto filmu především za jeho přirozenost. Naprosto mě dostal do všech svých emocí! Krásný zážitek

Muži v černém 3 (2012)

Wille Smithe mám prostě ráda a opět jsem se bavila :)

Prometheus (2012)

Ridley Scott a jeho oblíbený žánr. Klasická scifárna, kdy emzáci lezou do/z lidí. Super efekty, příběh nic extra. Not exactly my cup off tea, ale rozhodně koukatelný film. 60%

Warrior (2011)

Naposledy jsem takhle vzlykala (doslova) u Million Dollar Baby a to je srdcovka! úžasný zážitek :)

Drive (2011)

Ryan Gosling v roli nemluvného drsňáka byl naprosto nepřekonatelný!! Napínavý děj, který mi nedovolil se, byť na vteřinku, zvednout z pohovky, opravdu skvělá hudba a představitel hlavního hrdiny, který nemusí říct slovo, aby Vás ohromil. Ano, tohle se opravdu povedlo!!

Moje krásná učitelka (2011)

Neurazí, nenadchne, ale hravě zpříjemní nudné odpoledne. Ano, je to spíše o hercích, než o samotném příběhu, ale Julia Robets je holt Jula Roberts :)

Mother and Child (2009)

Nemám slov. Naprosto mě to vtáhlo. -Blood is important but it´s the time spent together what really matters- ÚŽASNÉ!

Rebelka (2012)

Zase jednou velice vydařená pohádka. Nádherně animovaná skotská příroda, dojímavý příběh, příjemná hudba :) O tom, že ani rodiče nejsou vždy neomylní a že bychom se měli učit nejenom my od nich, ale také oni od nás. Určitě kupuji domů na DVD. 85%