V zajetí démonů (2013)

Strachy vyděšená jít si po tmě rozsvítit v bytě. Ano, horor, kdy se po dlouhé době dá říci, že to má opět ten správný říz.

V zajetí démonů 2 (2016)

Prostě mě tohle baví, a myslím, že to bylo zajímavější než první díl.

Kniha džunglí (2016)

Jak ukápne slza tak to vždycky splnilo svůj účel! Přenádherné zpracování! :)

Zootropolis: Město zvířat (2016)

Konečně někdo po letech vytvořil animovaný film, který má koule! Prostě patří do TOP!

Deadpool (2016)

Tento žánr není zrovna můj oblíbený, ale snímek Deadpool mě velmi bavil. Takže 4*.

Labyrint: Zkoušky ohněm (2015)

Dávám hvězdičky 4, protože si myslím, že nějakým způsobem je to šíleně zajímavé a i přes negativní komentáře, mě to donutilo napjatě sedět v kině a vyčkávat, jak to celé dopadne. A že to bylo sakra napínavé. Ještě napínavěji nás ale nechají čekat na další díl. Mimochodem, uznejte! některé efekty byly super!

Hostitel (2013)

Řeknu Vám proč 4 hvězdičky. Sice to je nic extra pro nečítající knihy, ale bylo tam dost momentů, které mě sunuli pokaždé dopředu s filmem. A bílá stvoření byla super! :o)

Atlas mraků (2012)

Já Vám nevím, ale mě to ze židle opravdu nezvedlo. Zajímavé ale pro mě obyčejné.

Návrat do Silent Hill 3D (2012)

Film jsem dokoukala po 3 měsících. Na to, že jsem jedničku měla ráda, jako vždy dvojka stojí za velké kulové. Dvě hvězdičky posílám za to, že nechali alespoň příběh a herce z jedničky.

Pí a jeho život (2012)

Nikdy bych nevěřila, že film, který se odehrává z 80% na moři, mě dostane. Skvělá hudba, skvělý herci! Konec, kdy nechali diváka vybrat si čemu sami uvěří, byl tou nejlepší třešničkou na konec!