Klub rváčů (1999)

Zezačátku nic moc. Říkala jsem si.. trošku nudný život úředníka, který si kupuje nábytek z Ikey. Zdálo se mi divné, že by měl takový film takové hodnocení a proč vlastně.. Pak jsem si všimla probliknutí postavy a napadlo mě, že to asi bude něco znamenat, no a taky že jo. Nemám ráda bitky, násilí a rozhodně si nemyslim, že tohle člověku pomáhá k úniku od stereotypu všedních dnů. Ale jsem ráda, že jsem film po jeho 3/4 nezavrhla a dokoukala ho, stálo to za to. I když je rozuzlení snímku trošku ohrané (můžeme vidět i v jiných filmech), tady nenudí a naopak koukáte s otevřenou pusou :) Herecké výkony super, jenom mi moc nesedla H.B.Carter.

Requiem za sen (2000)

Naprosto mě to dostalo.. Excelentě zvládnutá psychárna, ze který mi je ještě teď špatně. Navíc mi v hlavě pořád rotuje ústřední melodie, která se prolíná celým filmem. Neskutečná bolest, až se mi místy svíralo srdce a musela jsem zavírat oči. Zoufalství a závislost jsou ve filmu tak skutečné, až mě to ponořilo do životů všech zúčastněných a bylo mi těžko. Navíc když si uvědomím, že je všechno tohle možné a reálné, běhá mi mráz po zádech a i když je už noc a měla bych jít spát, bojim se usnout. 95%.

The Divide (2011)

Tak tenhle film už nikdy v životě nechci vidět. Ze začátku zajímavý snímek, byla jsem i napnutá co se bude dít dál, pak už mě bohužel čekalo jen hrozné znechucení nad pokračováním. Myslela jsem, že se bude jednat o opravdové psychologické drama, thriller, kde budou vykresleny postavy rozdílných lidí a třeba i jejich životní osudy. Místo toho jsem se dočkala sado-maso hrátek, mordu, krve, zabíjení, hnusu a nechutností.. Máte-li rádi úchyly a úchylnosti, skvěle si film užijete. Těžko polemizovat, jak by se člověk zachoval v této situaci, ale to, jak nám to podává Xavier mi připadá dost nepravděpodobné, i když úchyláků žije na naší planetě jistě dost.... 1* za skvělý herecký výkon Lauren German.

Fakta Barbory Tachecí (2009) (pořad) odpad!

Netřeba moc komentovat. Po shlédnutí Fakt s Janem Budařem se mi potvrdilo, že tato paní není normální a je trapná. http://www.youtube.com/watch?v=Gzmf4-if16Y Nerozumím, jak se mohla se svým projevem, kačeřím špulením pusy a opravdu silným make-upem dostat do televize.. 0% a už nikdy více.

Muži v naději (2011)

Film je dobrý relax..komedie a jako takovou jsem ho chápala. Nevěru odsuzuju a rozhodně si nemyslím, že utužuje vztah nebo "dělá ženy šťastnější".. ale v tomto snímku jsem si z toho nic nedělala, což je u mě dost zvláštní, protože většinou to dost řeším :) Záleží na každém a na jeho úhlu pohledu, proto tak rozdílná hodnocení.

Panic je nanic (2006) odpad!

Nevím proč nám to dělají.. tedy přesněji řečeno nerozumím, proč někdo točí filmy podobného typu. Komedie? Tragédie? Zábava? .. spíš snůška trapných hlášek a trapných (ne)herců. Jeden z nejhorších českých filmů, na který jsem se dívala z nudy, protože nic jiného v telce nebylo. Zajímalo by mě, jak film vnímají náctiletí a panicové, ale prosím!! neberte si příklad nebo se z toho zblázníte. Realitě (snad) vzdálené a odpadem po právu ohodnocené.

Titanic (1997)

Number 1.. ať si říká, kdo chce, co chce. Film vysílali v době, kdy mé srdce prožívalo první lásky a zklamání a já tolik toužila najít svého Jacka. Po jednom rozchodu jsem si Titanic dokonce pouštěla několikrát denně :o) a kdyby mě někdo pozval na jeho 3D verzi, určitě neřeknu ne. Skvěle zpracovaný příběh o tragickém osudu cestujících na lodi snů.

Transformers (2007)

Tak tohle se podle mého názoru dost nepovedlo. Hrozně předvídatelný děj, romantická lásečka dvou hlavních hrdinů, roboti z vesmíru, nepřehledné bitvy, ve kterých jsem se ztrácela.. Shia LaBeouf podle mě neumí hrát a vše mi přišlo takové vyumělkované a přetechnizované. Film jsem ani nedokoukala, s přítelem jsme u toho oba dva usnuli a konec ani vidět nechtěli.

Vlak dětství a naděje (1985) (seriál)

Na těžkej život jsem já pes. Aneb dle mého názoru nejlepší seriál s Helenou Růžičkovou. Jako herečku jsem ji neměla moc ráda, ale tady mne velmi překvapila. Silná to žena, s velikým srdcem, chránící hubeného muže a malou slečnu.. bojující do posledního dechu. Tragické životní osudy vkusně opepřené humorem. Určitě stojí za vidění.

P.S. Miluji Tě (2007)

Nezapomenutelný film plný lásky a romantiky. Krásný Gerard Butler a Hilary Swank.. všechno jsem jim věřila a cítila tu bolest, se kterou se hlavní hrdinka musela potýkat. Možná pro někoho přeslazená cukrová vata.. pro mě úžasný zážitek v kině a navíc s milovanou osobou. 90%.