• Fantasy

Méďa (2012)

Film na pohodu s přijatelnou porcí hnojního humoru. 3,5*

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Konečně film hodný velikosti a formátu osamělého vlka Chucka Norrise. Gerontkomando opět v plné síle a chuti trhat všechno na hadry cucky. Absence nějaké dračí sexy buchty odpuštěna. A příště chci i Segala!

Iron Sky (2012)

Takové slaboučké, nevýrazné.

Amazing Spider-Man (2012)

Když filmovej Spider-Man, tak ten předcházející od Raimiho. Webbův pavoučí muž nemá co navíc nabídnout. Teda krom zoufalé animace, silného přehrávání a nehezkého předkusu Emmy Stone. A kam se ztratila Mary Jane??

Prometheus (2012)

Nadprůměrně natočené, vším ostatním průměrné.

Ženy v nesnázích (2009)

Nuda, k pochopení/užití si filmu mi něco chybí a zároveň i přebývá.

Avengers (2012)

Nula tetelení! 3,5*

Zrození Planety opic (2011)

Dobrý, dobrý, teda až na tu sterilně "dokonalou" animaci. Tak snad za 20 let. 3,5*

Star Trek II: Khanův hněv (1982)

Podlé mého názoru, v scífku musí být hlavním padouchem geniální, ultratemnej mimozemšťan krutokiller, jinak to není ono. Lidští odpadlíci s dlouhejma hárama a rádobyvizáží barbara conana nepatří mezi důstojné protivníky, pravda krapet obstarožních, nicméně elitních vesmírných průzkumníků Kirka, Spoka a spol. Ale i tak pěknej kuk zpět do osmdesátek. 3,5*

Hunger Games (2012)

Děcka a puboši se vzájemně kosí v lese pro rozptýlení zvrácené společnosti. Nudnej začátek, myšlenka k zblití, žádné překvápko, předvídatelnej konec. A tady mě má bavit jako co?