• Fantasy

Vyměřený čas (2011)

Mít čas je bohatství, o čemž diváky docela úspěšně přesvědčují Timbrlín s vykuleným červeným mikádem. Silný tři hvězdy.

Mami, ožeň mě (2011) (pořad)

"takový bych to vysvětlila, že vlastně ty karmický vztahy, že to je taková spíš linka, jako po lince koksu, jo, to je prostě to, na úrovni jako duše si ty lidi něco předávají, ale to je málo, to je malá láska, to s láskou nemá nic společnýho" Konečně zábavná reality show. Jasnej kult.

Pan Včelka (2007)

Hezky vykreslenej včelí svět. Obskurní lovestory. Nejsem fanda mezidruhových romancí "hmyz & člověk" ani medu. Možná proto se mi v průběhu sledování udělalo šoufl. /žluťáckej zkracovač času/

Věc: Počátek (2011)

Neznám sice osobně žádnou paleontoložku, ale ta Heijningenova byla podivně nebojácná, chladná, zbraním rozumící a vůbec nějak moc v pohodě. Trochu víc se bát zabijáckého ufona a být normální ženskou by nebylo na škodu. Závěrečná potyčka absolutně bez invence, to nejde naložit s monstrem jinak než....? Zbytek OK 3,5*

Ocelová pěst (2011)

Fajn mix několika skvělých filmů. Ve výsledku docela dobrá zábava. Viděno v krásném mělnickém postkomunistickém kině s dobově zatuchlými sedačkami v předsálí. 3,5*

Johnny English se vrací (2011)

Tak dvě, tři scény stály za to. Naivní trotl v podání Atkinsona má ale na víc.

Půlnoc v Paříži (2011)

Woody mě se svojí půlnoční story nepřesvědčil, navíc přiznávám, že mi chyběla bloňďatá buchta, co ji čórli fotky z mobilu.

Ip Man: Zrození legendy (2010)

Třetí pokračování o muži s pěstmi kadence kulometu už vaří hodně z vody. Film působil nuceně, jakoby vznikl jen proto, že Ip Man lidi táhne a tak se prostě něco muselo z minulosti ještě vyšťourat. Bojové scény ale opět luxusní.

Super 8 (2011)

Nedomrlý bratříček E.T. Mimozemšťana. Elle Fanning přehrává jak naši fotbalisti. 2,5*

Senna (2010)

Tenhle dokument si rozhodně nepouštějte ke spaní! Hrozí, že do pozdních nočních hodin budete hltat každou vteřinu životního příběhu jedné sportovní legendy a ráno budete pak vstávat do práce/školy s rudýma očima a neodpočatí! :-)) P.S. 9 z 10 diváků volí k uspaní třeskoidní teorie a hledání matky. :-P