Divoké historky (2014)

Tak tenhle snímeček má prostě grády a nedalo mi to a skoukl jsem ho několikrát ..!! Pecka - pro mě by to byl jasně Oscarový film. Povídkových filmů se moc netočí a bratři Almodórovarové neuvěřitelně zabodovali..!! Poslední dobou u mě stále více propadají hollywoodské snímky a budují španělé nebo severské země !! Pro mě nejlepší povídka o dvou řidičích .....great !!!

Cesta ven (2014) odpad!

Pohádka o cikánech, která jakoby zásluhou získala cenu kritiky a vzápětí Českého lva jako nej film roku ..!!! Aneb rasismus naruby a film , který měl v kinech "super" návštěvu - cca 5000 za celou dobu. A to se autoři na Českém lvu rozčilovali, že tento paskvil pustila do vysílání o týden dříve Česká televize v hl.vysílacím čase v něděli , která tento odpad z peněz TV poplatků zaplatila....!!!! Už vidím ten trhák na DVD - to se bude asi rozdávat zdarma..??? Amatérský dokument s neherci, vulgární a točený na handkameru..!!! A to ještě K.Dudová získala Českého lva za nej. her. výkon v hl.roli - no to se chce brečet ..!!! (slušně) Kdo četl komenty ihned po vyhlášení na webech - udělal si obrázek sám..!!! I přes křeč jsem film shlédl , jen ze zvědavosti - již nikdy více. Je to národní výsměch celé české kinematografii, skvělým herečkám,hercům a režisérům, kteří shánějí na svou pěst tvrdě peníze na své filmy......!!!! Letos zcela jasně měl vyhrát film Fair Play - buhužel, když se maže,tak se jede........P.S. : To už přežiji raději trapné Babovřesky 3. , která plní kina ???? HAWK..!!! :( :(

Křídla Vánoc (2013)

Můj první koment filmu z domácí produkce..!! Pro mě film naprosto dokonalý i přes ostatní mínusy v ostatních komentech - ten snímek mě prostě pohladil po duši a to je účel a ten naprosto naplnil .!!!! Jinak spojení Richard Krajčo + Vica Kerekes je naprosto dokonalé - můj best film z porevoluční české produkce..!!!! A pokud zakoupím DVD s českým filmem - tak to už musí být - super Karin Babinská + naprosto super soundtrack.

Titanic (1997)

Můj první film u kterého mi tekly slzy - totální romant.drama - takže , vždy je něco poprvé - můj skvost sbírky - spec. DVD edice..!!!! Jinak bez komentu - romantici chápou.

Schindlerův seznam (1993)

Jasně můj nejoblíbenější film celé DVD sbírky - 5x v kině + nesčetněkrát skouknuto ve speciální edici - stojí na vítězném stupínku v DVD stojanech ..!!!

Hvězdy nám nepřály (2014)

Všichni vážení, kteří tu píšou o klišé a natahovaných koncích vůbec nepochopili a čem v tomhle magasnímečku vlastně šlo..!!! Kdyby bylo hodnocení větší dám i deset hvězdiček , jelikož mám k tomuto tématu a zákeřnosti této choroby docela blízko ..!!! Mistrovsky natočené, skvělé dialogy a tentokrát musím pochválit i vynikající český dabing ke všem postavám filmu . Jsem chlap - ano - romantik, ale který naposledy brečel u Titanicu. Ale tohle mě naprosto dostalo a slzy tekly nad krásnými myšlenkami o smyslu života...!!! Vynikající obsazení + hudba dokonalá !!!! Zasloužených "deset" hvězd..!!! Jinak vzkaz např. pro Bluntman a jiní , kteří dají odpad..???? Bez komentáře - asi u někoho lepší Troška s Magnuskem..??? Ne každého názor..!! Budíž - pro mě No.1. film roku..!!!!!!!!

Zběsilá krev (2008)

Ikdyž na filmu by se dalo ledacos vytknout, ale vážení prostě Monica Bellucci je můj idol a tak nekompromisně - plný počet ..!!! :D :D

Oculus (2013)

Super a skvělé ..!! Co dodat . Po dlouhé době horor, který mě zavrtal do křesla a shltl jsem ho na jeden nádech. Nic pro nechápající , ale musí se u něj i tošku myslet - super - skvělé prolínání časových os..!!! Napětí,myšlenka i pár lekaček, ale hlavně to má atmosféru a naprosto skvělá hudba ..!!! OST - jsem musel získat..:D U mě v poslední době řadím mezi top horory jako Sinister,Mama,V zajetí démonů,Insidious,Temné nebe nebo můj srdeční Evil Dead ..!! Gratulace autorům a tam myslím, že dvojka následovati bude..??!! :D

47 róninů (2013)

Excelent ...!!!!!!! Jeden z kousků , který nemá happy end .....pěkná pohádka ..!! 1. místo v prodejnosti DVD a tak jsem si nemohl také nechat tento kousek ujít a nemít ve své sbírce originál DVD - zakoupeno ..!!! Super..:D