Hrůza v Connecticutu (2009)

Já se bavil od začátku do konce. Film má slušnou dějovou linii a atmosféra je slušně hutná . !! Super :D

Návrat do Silent Hill 3D (2012)

Film fakt průměr, ale jako fanda videohry Silent Hill musím dát 4 hvězdy ..!!! :D

Nedotknutelní (2011)

Teď nejde napsat nějaký dlouhosáhlý komentář !! Jen ohodnotím pár slovy : U mě naprosto bomba film a francouzská pecka dvacetiletí ....!! Jdu si ho zopáknout :D

Carmen (2012)

Lucie Bílá je můj naprostý a bezkonkurenční idol nejen mezi zpěvačkami, herečkami, ale i ženami .....!!!! Mrzí mě, že jsem Carmen neviděl naživo ....( ach ta Praha ) , ale toto mě uchvátilo , jako všechny Lucčiny muzikály, které mám doma na DVD s věnováním a tak si počkám i na toto až vyjde na DVD - nádhera ..!!! Lucka je nej ..!! :D

Gladiátor (2000)

Russell Crowe ve své podle mého názoru nejlepší životní roli i vizáži. Celou dobu filmu jsem soucítil s drastickými podmínkami gladiátorských otroků a jejich "pánů" . Jinak bezkonkurenční profesionalita režisérského vedení Ridleyho Scotta s nádhernou hudbou /i celým soundtrackem/ Hanse Zimmera. Jasný plný počet hodnocení ..!!!

Kruh (2002)

Nejnapínavější duchařina převzatá /remake/ z japonské hororové líhně - můj názor : původní japonský Ring má daleko hutnější atmosféru než již zmiňovaný remake .:!!

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Nejlepší film z vězeňského prostředí. Ten film má prostě vše co má mít : napětí,drama,psychologie,autentičnost - jde shlédnout nespočetněkrát ..!!!

Forrest Gump (1994)

Naprostý top mezi filmy aneb Cimrman na americký způsob ..!!

Chata v horách (2012)

Naprosto originální scénář a pro každého fandu hororu s humorem / viz . Evil Dead / ...povinnost aspoň skouknout . Jasný plný počet , už jen proto, že originál jsem zakoupil !!! :D :D

Lesní duch (2013)

Super gore a reklamní trhák roku , ikdyž na Sinister asi nedosáhne /uvidíme/, ale je tu jedno Ale pro hodnocení z našich kin : Tvůrci tvrdí, že úroveň násilí ve snímku bude obrovská. Přesto však kvůli přístupnosti vznikne vícero verzí a nejdrsnější materiál poputuje pouze na Blu-ray a DVD nosiče.....!!!! Proto mi v multikině chyběla jedna scéna z traileru - pozor : někde přístupnost od 15. někde od 12. let - je to jasné musíme si počkat na DVD ..!!!!! Cenzura zasáhla ????