Zmizení (2013)

Shltl jsem celých 2,5 hodky jedním dechem - pecka - ATMOSFÉRA , jako nikdy. Herci na jedničky podtržené - právem se může pyšnit nej krimi-thriller roku ..!!!! Souhlas !!!

Naslouchej svému srdci (2010)

Vážení ...klišé nebo neklišé tohoto filmu v ostatních komentářích je váš názor ..!!! Mě tenhle snímek naprosto svou lidskostí postav dostal a bulel jsem jak želva ..!!!! Okamžitě jsem sehnal i soundtrack , jelikož Kent Moran si vše ve filmu nazpíval sám ........u mě plný počet ..!!! Pozn.: Je dobře, že mě film rozbrečí .....naposledy se to povedlo mému oblíbenému filmu - Nedotknutelní ..!!! :D

Terapie láskou (2012)

Tak tento film mě naprosto dostal ..!!! Skvělé herecké výkony všech herců na place ..!! Film měl dostat více Oscarů ,ale 8 nominací mluví za vše a okouzlující Jennifer Lawrence - BOMBA a zasloužená soška ..!! Naprosto mě dostal nejen příběh, ale i věcí o níž ve filmu šlo ...z vlastní zkušeností mých identických psychických problémů zbůsobené velkou životní ranou podobnou jako ve filmu , takže jsem se dokonale vcítil do postav a jejich pocitů ......kdybych mohl ..dám hvězd 10 a Oscary a Glóby za všechny nominace ......kdo neprožil nepochopí ....děkuji za tento film .:!!! :D

Volný pád (1993)

Myslím, že tento úžasný psycho-thriller se po letech v současné blbé době opět stává velice AKTUÁLNÍ ....!!!!! :(

Odporná hra (2011)

Dobrý brutál ..!!!!!! Něco fakt pro fandy - ještě teď mě bolí celé tělo - hlavně to trhání nehtů ....brrrrrr !!!! Stojí za to tehle filmeček skouknout ..!!! :D

Záblesky chladné neděle (2012)

Při takto minimálním rozpočtu filmu docílit takovýto na český thriller výborný napínavý zážitek s neskutečným rozuzlením - pro mě pecka českého thrilleru za posledních 25 let ..!!!!!! Bravo : Ivan Pokorný a scénář : Iva Procházková - dostali jste mě a byl jsem napnutý od začátku až do konce ..!! Bravo i těch nemálo postav udělalo film ..!!! :D

Ten, kdo stojí v koutě (2012)

Tak vážení přátelé..!! Tento kousek mě naprosto citově rozsekal - bravo, bravo, bravo..!!!! Bál jsem se už kategorie - drama,romantický , ale to co jsem shlédl , byla lidskost na entou . Ani bych nikdy neřekl , že toto natočili američené , tedy pouze : Stephen Chbosky show ..!!!! Velice mě překvapil výkon Emy Watson (pouze spojovaná s rolí Hermiony z Harryho Pottera).......skvělé - tak takhle má vážení vypadat přátelství - ( sice jsem třeba vedle , ale jako by mi něco malinko připomnělo britský Trainspotting ??? ) Určitě skouknu ještě několikrát -thanks : MR. Stephen Chbosky ..!!!!!!!!

Ladíme! (2012)

Pro mě za plný počet z nespočet hudebních filmů americké kinematografie - mě to vzalo a bylo to jiné - High School Musical je pro malé holky, ale tohle má něco do sebe !!!! Souhlasím s názory že se ve filmu měli vyvarovat scénky se zvracením (nechutné a trošku mi to nedzvedlo žaludek) , ale jinak super - dokonce jsem si i zakoupil originál DVD i soundtrack na kterém ujíždím - a to mi je 42. !!! :D :D :D