Iron Man (2008)

Bohužiaľ od tejto prvej časti sa to už viezlo dolu kopcom...

Plán útěku 2 (2018) odpad!

Tak toto naozaj nie, absolútne MÍNUS po každej stránke! Keď vidíte, že takto už Čína preberá opraty Hollywoodu a zaplatí vám za každú sračku, je vám do breku! B-čkové fláky ako Lambertova Fortress alebo Hauerov Wedlock su oproti tomuto nositelia Nobelovej ceny! Každopádne ma teší, že sa distribučný Forum Film opäť raz trafil do čierneho... Petra. LOL!

Rampage Ničitelé (2018)

Všetci účastníci tohto "projektu" museli byť zhulení a teraz si ukazujú prostredníka navzájom. Prča na n-tú. Keď si prinesiete do kina basu piva, táčku popcornu a parťákov, je to oskarový film!

Operace Entebbe (2018)

Tuná sa snáď nedalo nič posrať, ale posralo sa. Nechápavo a s otvorenou hubou budete sledovať buzerantské židácke tanečné kreácie, pri ktorých vo vás (hlavne pri záverečnom showdowne) vzkypí žlč.

Downrange (2017)

Huííí, prišla zábava. Má to niečo do seba, habaďúra bullsEYE, efekty na úrovni, môžem.

Nepříčetná (2018)

Z poslednej dekády určite najlepší Soderberghov počin. Máte chuť ísť do toho ústavu a dať tam každému na piču!

Vyléčení (2017)

Chvalabohu to není pokračovanie TWD, z ktorého je mi už na grc. Bod dole za Ellen Page, ktorá v skutočnosti radšej líže female bobrov a mocno sa tu hrá na vzornú mamču.

V pasti času (2018) odpad!

Kam sa podela klasická obyčajná nekomplikovaná, ale hlavne záživná a zábavná fantasy? Tuto ju rozhodne nehľadajte!

Solo: Star Wars Story (2018)

Najhorší film so SW univerza (epizódy I,II,III sú oproti tomuto lahôdkou a to už je čo povedať).

Časové pásmo bylo změněno