Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Horor
  • Krimi

plakát

The Windmill Massacre (2016)

Na to, že sa jedná o holandskú produkciu, spokojnosť. Poteší gore na slušnej úrovni, žiadne CGI.

plakát

Westworld (2016) (TV seriál) odpad!

Po druhej sezóne jasný odpad a rozlúčka so seriálom.

Doktor Strange (2016)

Operácia sa nepodarila, Doktor zomrel!

American Conjuring (2016)

Môžete 1x hádať, na ktorom filme tento príživnícky kúsok parazituje... Zmena názvu z Bind na "American" Conjuring nepotrebuje komentár.

The Crazies (1973)

Vzhľadom na svoj vek samozrejme nemá tento film takú technickú úroveň ako jeho remake, ale "podtrženo, sečteno" vyznieva kvalitnejšie.

Galaxie teroru (1981)

Najprv som myslel, že to v momente vypnem, ale vydržal som a dobre som spravil. Okrem už spomínaného JC totiž v týme objavíte aj Dennisa Skotaka - vizuál, alebo čuduj sa svete - Billa Paxtona - dekorácie. Tuná sa začala tvoriť parta, ktorá nám toho neskôr ešte hodne ukázala. Samozrejme, nie je to žiadny klenot, ale ako zábava stačilo.

Matky na tahu (2016)

Dobre, toto bola fikcia. Pozrite si after credits (sorry, nie sú preložené) - chcel by niekto takú svokru ako má teraz Ashton -"čo ti chcela povedač angličaky", chcel by niekto šústať škulavú Kristen Bell, ktorej mamča vyzerá hotter, a Kathryn Hahn ktorá je možno vtipná na buzna párty... brekeke, tfujtajbl!

Desierto (2015)

Pre všetkých tých, ktorí sú za radikálnejšie riešenie imigrantskej otázky! Jeffrey podal najlepší výkon od čias watchmanovského Komedianta. A na to mu stačila jediná veta: Welcome in the Land of Free!