Suspiria (2018)

2 a pol hodinový tanec sv. Víta v podaní najškaredších "herečiek" planéty!

Dívka v pavoučí síti (2018)

Zatiaľ najhoršia Salanderka a samé prevarené klišé - univerzálny super pc program, supernadaný fagan a samozrejme v poslednej dobe obligátny neger v jednej z hlavných úloh. Po týždni si spomeniem akurát tak na ukradnuté Lamborghini Aventador LP 740-4 S! Fede Alvarez zrejme pochoval celú Milénium sériu.

Holmes a Watson (2018)

Hovoril som si - do tretice všetko dobré. Najnovšia spolupráca Ferrella & Reillyho (Ricky Bobby, Bratři z donucení) je však zlepencom kabaretných čísel 3. cenovej skupiny pre ožralé publikum. Občasné záblesky humoru sa tu síce nájdu - scénka z Ducha pri pitevnom stole, kalkulácia čúrania ala Downey Jr, ale väčšina filmu znamená trápne utrpenie. Horúci kanditát na ocenenie "Najnevtipnejšia komédia roku".

Strážci majáku (2018)

Zaujímavé... Podľa skutočnej udalosti, ale pritom sa všetci stratili. Tipujem, že sled udalostí na ostrove potom každému vyrozprával pes.

Rust Creek (2018) odpad!

Ozaj amatérske divadlo za pár šupov točené tuto pri Váhu. Najväčší kredit mali asi za demolition oldie Jeepu do jarku. Hneď ma chytali "tušáky odpadu" pri Sawyerovej (to je hlavná, nie moc pohľadná ženská) sebevrave... Milá Jen, toto si dojebala! A bacha! - na kyselinu len s mliekom, odporúča chemický odborník neľútostne 0/100. Rust in Peace!

Dead in a Week (Or Your Money Back) (2018)

Základná premisa "odpozeraná" z Kaurismäkiho Najal jsem si vraha, tentokrát s humorným nádychom. Pobavilo, ale určite by bolo zaujímavejšie, čo by s touto látkou spravili majstri britského humoru Monty Pythons.

Diablero (2018) (seriál)

Triky a efekty ozaj na "mexickej" úrovni. Pri re-animácii krysy som myslel, že sa jedná o komédiu.

Madam Bette (1998) odpad!

mirek.vanis & jrd.nov jsou maximální hovada!