Špión, který mi dal kopačky (2018)

Najväčším problémom je už tradične Kate McKinnon, ktorej výstupy v každom filme majú 1% humoru a 99% trápnosti.

22. července (2018)

Greengrass v nie zrovna najlepšej forme. Uondane dlhé.

Hříšnice (2017) (seriál)

Season 1: 80%, Season 2: 50%

Zastavte temnotu (2018)

Deravý príbeh za deravý groš, bod za prírodu a haviňov, ale to som si zrovna tak mohol pozrieť niečo záživnejšie na Discovery channel. Holt, Netflix a jeho filmová produkcia je kapitola sama o sebe. Režisér sa nám snaží podať nejaké mysteriózne posolstvo, ale sám nevie aké, o ostatných zúčastnených ani nehovorím. Neviem, aká lobby tu funguje, ale na ostatných filmových serveroch sa hodnotenia pohybujú v hodne priemerných číslach.

Motýlek (2017)

Zatiaľ čo Pappi z 1973 sa držal knihy detailnejšie, nový Motýľ je len takým výcucom (žiadna kolónia malomocných, žiadny lovci perál...) pre teenee generáciu.

Predátor: Evoluce (2018)

Ešte horšie než vypatlaný crossover AvP2. Shame on you, Shane Black.

Peppermint: Anděl pomsty (2018)

Peppermint... alebo ako si Garnerka "vod plotny vodskočila". Pre fanúšikov Punishera (poprava rodiny v lunaparku), Ctihodného občana (poprava sudcu), Death Sentence, The Brave One... Na selfjustice od Morela sa pekne pozerá, ale ako je u neho už zvykom, film nemá jedinú sexi scénu, čo u vyšportovanej Garnerky trochu zamrzí, kompenzuje to eR-kový rating so scénami ala John Wick. Film robený na zákazku vášho rodinne založeného pudu.

Castle Rock (2018) (seriál)

Tak ako sme Abramsovi baštili 6! sezón jeho LOST, z čoho sa napokon vykľula najväčšia píčovina v TV histórii, tak je zrejmé, že Castle Rock má nabehnuté rovnakým smerom. Ďakujem, milý J.J., na toto ti už druhý raz neskočím. S01 dopozeraná ozaj len s vypätím všetkých síl, ďalšia season ani náhodou.

Na jeden nádech (2018)

"Živúsmrť" vytočilo, že chlapík nevie zohnať suché veci. Totižto príbeh sa neodohráva na Champs-Élysées, takže je potom ťažko niekomu so svojím amantom vysvetlovať, že mimo centra zoženieš butik akurát tak na ružové Vuiton kabelky, ale možno jeho by to zahrialo. Juj, žužola moja ružovučká s tvojím teplým 10%! Ináč, "booblifuckové" decká s podobnou disfunkciou z Francie sme tu už raz mali, s trochu artovejším nádychom ☛ Tom et Lola