Rafťáci (2006)

Jo, jsou tam pěkný holky a je to jinak v pohodě. Už se na to ale podruhý dívat nebudu. Na Snowboarďáky to prostě nemá.

Rande měsíce (2006)

Pohodový film, který ale velmi rychle začne nudit. Ke konci už pro mě výrazně ztrácel dech a už sem se těšil na konec. Film hlavně teží z obsazení Jessicy Simpson, které to i zde moc sluší. Pokud ale nejste Jessicy fanda, tak se na Rande Měsíce ani nekoukejte.

Rocky Balboa (2006)

Byl jsem hodně překvapen, když jsem se dozvěděl, že se bude točit novej díl Rockyho. Moc jsem si od toho nesliboval, ovšem o to víc jsem byl pěkvapenej po jeho shlédnutí. Sylvester Stallone mě opět přesvědčil, že prostě umí. Příběh sám o sobě je velice jednoduchý, průměrný a těží hlavně ze Stallonova hereckého výkonu. Co mě naprosto dostalo na tomhle filmu je perfektně natočený závěrečný souboj. Moc se mi líbila práce kamerou, která vždy po skončení kola zabrala obličej boxera a během souboje docházelo také k tvz. k černobílému přechodu obrazu. Souboj mě naprosto připoutal do křesla a nemoh sem dělat nic než si jen užívat tyhle zápasový orgie. A co říci závěrem? Během filmu sem nepotřeboval vědět, kdy film skončí a nekoukal sem každých pět minut nervózně na hodinky jako u většiny filmů. Doslova každou minutu sem si moc užíval. Rocky se tedy podle mě moc povedl a už se nemůžu dočkat Ramba.

Skrytá identita (2006)

Nezapomenutelný. Tak by se dal popsat tento film, který mi ještě hodně dlouho zůstane v paměti. Skvělý Leonardo DiCaprio, překvapivý Matt Damon a stále ve formě hrající Jack Nicholson to vše pod taktovkou Martina Scorseseho. No to přeci nemohlo dopadnout špatně. A nedopadlo:-) Doporučuju všem. Moc pěknej film.

Šifra mistra Leonarda (2006)

Zpočátku zajímavé ale od půlky už jen nudné a nudné. Tvůrci vaří z vody a snaží se pořád nečím šokovat diváka ale vůbec se jim to nedaří. Těch všemožných hádanek a hlavolamů se po hodině divák přejí a film už jen ztrácí tempo. Ron Howard je skvělý režisér. Ovšem kvalita tohoto snímku není ani poloviční oproti jeho geniální Čisté duši nebo Těžké váze. 55%

Štěstí na dosah (2006)

Pro mě jde o jednoznačný filmový zážitek, který jsem v poslední době viděl. Nemám moc v oblibě filmy o tomto tématu. Působí vždy velmi depresivně a většinou jde spolu s herci o průměrné filmy a o ztrátu času. Tenhle film je ale nepatrně jiný. Každou vtěřinu filmu sem byl dojatý a doslova každý úspěch sem Chrisovi od srdce přál. Will Smith mě opět přesvědčil, že dokáže takřka zahrát cokoli a roli Chrise Gardnera sem mu věřil každou vteřinu na plátně. Velmi pěkný film. Dávám mu pět hvězdiček protože na něj budu ještě dlouho vzpomínat.

Všechno nejlepší! (2006)

V podstatě film o ničem. 90 minut jízdy taxíkem po Praze zvedá z totálního propadáku Viktor Preiss a Jan Dolanský, kteří ve filmu tvoří dvojku s kterou se nudit nebudete.

Zápisky o skandálu (2006)

Tak tohle je opravdu drama jak vyšité. 92 minut napětí s excelentními hereckými výkony a skvělým scénářem. 90%

Zastav a nepřežiješ (2006)

Jason Statham coby velkej drsňák nám servíruje celkem povedenou akci, která má spád a nenudí. Doporučuju všem jít na to do kina. Film jako takový nezklame. Budete se dobře bavit, občas vás něco ohromí ale druhej den si už na tenhle film zaručeně nevzpomenete. Zkrátka film na jedno povídání, který Vás dokáže pobavit ale nic víc od něj nečekejte.

16 bloků (2006)

Zajímavý thriller, který po slibném začátku přestává od půlky ztrácet na tempu a postupně upadá do průměrnosti se všemi trapnými klišé. Film na jedno zkouknutí, který neurazí. 70%