Hranaři (2011)

Nejhorší český film za poslední roky. Víc není třeba dodávat. Hvězdičku dávám pouze za herecké výkony, hlavně Jiřího Langmajera a Saši Rašilova.

O život (2007)

Nejsem nijak předpojat narozdíl od jiných k Vojtovi Kotkovi ale ono se na to vážně nedá dívat :-)

Torque: Ohnivá kola (2004)

Hvězdičku za rychlý motorky a sexy slečny. Jeden z velkých aspirantů na odpad. Torque má štěstí, že sem taky trochu motorkář :-) . Jinak by byl odpad opravdu na místě.

Juanin zázrak (2002) (seriál)

Hvězdička za krásnou Norkys Batistu....

Hříšný tanec 2 (2004)

Kvalitnou naprosto nesrovnatelné s prvním dílem. Špatní herci, naivní a klišovitý příběh. Film o ničem který vás i napoprvé bude pěkně nudit, narozdíl od jedničky, která má i v dnešní době co nabídnout.

Mr. GS (2008) (pořad)

Tohle že má být konkurence na Krausovo Uvolněte se, prosím??? To snad ne.....

Prostě sexy (2002)

Prostě sexy je podle mě nejhorší Cameronin film. Jedna z nejtrapnějších komedií v které, kdy hrála.

Krokodýl Dundee v Los Angeles (2001)

Chce se mi skoro brečet, co režisér Simon Wincer natočil za film o legendárním Krokodýlu Dundeem. První dva díly měli svoje kouzlo a šlo o akční filmy, ale udělat z Krokodýla slabomyslnou komedie jen s nějakou klišovitou zápletkou, to je prostě hrůza. Tu hvězdičku dávám spíš z nostalgie k předchozím dvěma dílům.

Roming (2007)

Ani vlastně nevim za co tu hvězdičku dávám :-)

Vesnice (2004)

Tohle snad ani Shyamalan nemyslel vážně. Proč se mám 108 minut dívat na bandu ujetejch magorů, který se bojej vyjít z lesa :-)))) Viz komentář KevSpy s kterým se plně ztotožňuju.