Perníkový táta - Felina (2013) (epizoda)

Jeden z nejbezcitnejsich headshotu v dějinách seriálu!!!Lepší seriál neznám.

Anne s E na konci (2017) (seriál)

Moira Walley-Beckett je snad nejlepší seriálová režisérka současnosti, což ji dává velkou šanci byt nejlepší režisérkou na světě vůbec.Rukopis je čitelný, vedení herců ,práce výhradně s dobrými scénáři,tohle jako jo.

Escobar (2017)

Těžko říct ,čím nám po vynikajících Narcos zavřou gumáky .....snad je nebudem mít od hoven a budeme se brodit další výbornou životopisnou gangsterskou.Popravdě Javier Bardem vypadá jako Escobar daleko víc než Wagner Moura.

Takoví normální zabijáci (1994)

Jeden z nejhezčích filmů nejen o lásce...Stone udělal dobře , že s chlapama upravil scénář!!!

Černá labuť (2010)

Dagu ,vůbec jsi to zřejmě nepochopila.Zkus to znovu třeba za pul roku,taky se mi to občas stává a v drtivé většině obratim kormidlo o 180°!!

Jak vznikala Pustina (2016) (TV film)

Krátkometrážní film o seriálu ,jež vas emočně vycucne a udivý!!!(

Bláznivá dovolená v Evropě (1985)

Teď nemá cenu hodnotit režiséra se scenáristou.Chevy Chase je přirozenej jako hovno , Beverly D'Angelo se mi fakt v tomhle období líbí,ale volba udělat z nich manžely byla zkrátka famózní.Pátou dávám pro trvanlivost gagů a neotřelost byť absolutně banálního děje.Zkrátka to sedí a směju se tomu už dvacet let na stále stejných místech.

Tichá bolest (1990)

Moc smutný a mrazivý, zároveň vtipný a uvěřitelný.Paradoxně téměř neznámý...

Rebelka (2012)

Mě to nebaví. Animace jako vždy parádní, ale tou je Pixar proslulý. Originalita ,gagy a fantazie jsou v případě Brave ty tam.