Destino (2003)

Je skutečně dokonalé,jak synchronizuje Dalího stylová surrealistická poetika a fantazie a disneyovská animace postav atd.Nápad (a pokus o realizaci),na svoji dobu,daleko přesahuje moje chápání.Žasnu nad genialitou,která slaví úctyhodných 70 let od svých prvních pokusů o realizaci.

Kmeny - Punk (2015) (epizoda)

Punk is dead!Vy volove. Není o čem mluvit Uz .In

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Kdyby vznikly tenhle Grindhouse a From dusk till dawn jako jeden propracovanější a komplexní scénář,neměla by (pro mne rozhodně) tarantinovská filmografie žádnou chybu.

Vetřelec ³ (1992)

Pořád se do tohoto díla nedokážu vložit.Určitě skvělý počin od ještě skvělejšího režiséra,určitě to není ztráta času,ale...Jak už bylo níže uvedeno,něco postatného tomu chybí.A dvě a půl hodiny na takto nedotažený počin je prostě moc.Těžko říct víc,věc individuálního názoru.

Asterix a Obelix (1999)

Bohužel a bez urážky,od pana Claude Zidiho a od geniální předlohy jsem čekal mnohem mnohem víc.Další díly nepřichází v úvahu.Ja říkám,bohužel.

Ať žijí duchové! (1977)

Určitě jedna z nejlepších fantasy-pohádek vůbec.Notoricky známé písně není třeba představovat a originální humor podaný s noblesou mistra Oldřicha Lipského nemá téměř dodnes konkurenci!

Viděl jsem ďábla (2010)

Absolutně se nevyznám v jiho-korejské kinematografii,ale tohle na mě vážně udělalo dojem!

Gauneři (1992)

Původně jsem dal 4hvězdy=viděno s českým dabingem.Konečně shlédnuto v originálním znění=plné hodnocení!Jednoznačně.

Hořící keř (2013) (TV film)

Špičkové politické drama,možná až thriller a z pera českého scenáristy?Neznám Štěpána Hulíka,nevím,co kdy a jak napsal....Burning Bush je vrchol,at už napsal či napíše cokoliv.Atmosféra mrazivá a výkon paní Jaroslavy Pokorné mi nandal notnou dávku empatie!!!Zrůdnost komoušů nezná mezí a i když si myslíme,že nás nemůže nic překvapit,uvídíte zde svině a činy,které zvedají adrenalin v krvi zatraceně agresivním tempem.Nutno vidět!!!

Ženy v pokušení (2010) odpad!

Máme velmi ojedinělý výklad slova komedie.Česká produkce mne totálně sere.Proč vznikají takový nic neříkající kýče,co gumujou mozek.Proč filmaři (např. pan Vorlíček) točily za normalizace,okupace,fašokomohomofobogenitalizace skvosty nejvyšších řádů a nyní????Nezájem teda no.