Antikrist (2009) odpad!

Rád něco chválím, ale tento film nejde nic jiného než kritizovat! Skoro pornografické scény, snímky rodící se srnky za běhu a podobně, k tomu nesmyslný příběh plný hysterie, stupidity a násilí mi už bral do ruky ovladač a říkal vypni to, nakonec jsem vydržel a scény s provrtáním nohy ručním vrtákem a ustřižením poštěváčku jsem teda opravdu vidět nemusel. Nechápu pana herce Willem Daffoe, že se propůjčil k takové zvrhlosti. Těm kterým se to líbilo gratuluji za odvahu. Nedoporučuju.

Lovci hlav (2011)

Drsný snímek ze Skandinávie, od téd doby co znám trilogii Milénium, tak velice rád vyhledám filmy z těchto severských států. Ze začátku jsem byl poněkud zmatený, ale potom mi začli věci do sebe zapadat, dostal jsem se přes pár ne přímo k jídlu hodících se scén, ale konec jsem neodhadnul a byl jsem mile překvapený! Doporučuju milovníkům Thrillerů s velkým T 90 %.

Podraz (1973)

Na shlédnutí tohoto filmu jsem se chystal už asi 10 let a konečně se mi to povedlo, je to vlastně takový předchůdce filmů Podfu(c)k a Sbal prachy a vypadni, jenom není tak drsný, vadilo mi na něm, že byl místy až moc zdlouhavý a figurovalo tam moc osob a jmen, samozřejmě anglických, až v tom měl člověk někdy trošku guláš. Konec dopadl asi tak, jak jsem z filmu vytušil, čekal jsem nějaký nečekaný závěr, překvapení, ale jinak na svou dobu výborný snímek, smekám klobouk před režisérem a samozřejmě Robertem Redfordem a Paulem Newmanem 78 %

Klepání na nebeskou bránu (1997)

Film mi totálně sednul, má humor, akci a je dost dojemný, je to skloubení filmů Pul fiction, Drž hubu, Thelma a louisa, Tacho a Sbal prachy a vypadni, z každého filmu je tam něco, jediná slabá pasáž je nástup na konci Rutgera Hauera, jinak všechna doporučení 95 %