Stalo se (2008)

Jak moc nemusím katastrofické filmy, tak tenhle mě nadchnul, byl úplně z jiného soudku a dost brutální. Katastrofické filmy většinou vynikají trikově a příběh je tutam, ale tenhle film měl zas úplně zvláštní myšlenku. 90 %

Los ojos de Julia (2010)

Španělé opět nezklamaly, příběh, v kterém se pořád něco děje, strašidelný, mrazivý, ale ne moc krvavý, což mám rád. Končí to malou romantikou, která po předchozím hrůzném ději vám žene slzy do očí. 95 %

Pohřben zaživa (2010)

Vynikající nápad na film, kde hraje jenom jeden herec a z toho je ještě skoro pořád po tmě, skvělý závěr. 95 %

Ďáblova dílna (2007)

Mám rád filmy z koncentráků, ale Ďáblova dílna byla dost slabá oproti třeba Život je krásný nebo Člověk bez osudu. Dalo se předpokládat jak film asi dopadne, když na začátku hlavní hrdina vzpomínal na válku, tak mi bylo jasné, že přežil. U jiných filmů z touto tématikou se to předpokládat nedá. Myslím si, že na oskara za cizojazyčný film byl snímek dost slabý, ale jak říkám filmy tohoto rázu rád sleduju. 70 %

Sedm psychopatů (2012)

Dlouho jsem se na tento film těšil a můžu říct, že mě celkem zklamal, dost drsný humor, moc zastřelených a upálených lidí na film, který běží normálně v kinech, ale furt se tam aspoň něco dělo, příběh taky celkem zajímavý, nedá se říct, že bych se nudil. 60 %

El habitante incierto (2004)

Opět španělé nezklamali, po skvělém La Cara Oculta snímek, v kterém se pořád něco děje, nečekaný konec, z kterého běží mráz po zádech. Doporučuju 95 %.

Clerks 2: Muži za pultem (2006)

První díl mě celkem nadchnul, šlo o tzv. vyhulený humor, tak jsem musel shlédnout i druhý díl. Nudné pasáže, většinou o sexu a mezitím pár dobrých hlášek a scének. Ovšem zápletka na konci, když přiběhne Danteho snoubenka s dortem pro svého milého, který se líbá s jinou a mladý ožralý prodavačak si ho honí nad šou s 150-ti kilovým týpkem, který šuká osla mě fakt dostala, to se nemože stat ani u nás. 65 %

Hra na utrpení (2008)

Po shlédnutí prvního příběhu o Shelby jsem si myslel, že de pouze o pár příběhů, něco styl, Příběhů Alfreda Hitchcocka, ale ke konci druhého příběhu mi pomalu začlo docházet, že to má nějakou spojitost a byl jsem mile překvapený, vynikající dabing smíchu vraha, zajímavé překvapující situace až dost mrazivé, konec trošku prazvláštní, místnosti, v kterých se konaly závěrečné scény byly dost velké na to, aby se vlezly do jedné malé chatičky. 70 %

Prorok (2009)

Drsný snímek z vězeňského prostředí, plný emocí a násilí, kdo má takové filmy rád, doporučuju. 90 %

La cara oculta (2011)

Jeden z nejlepšícdh snímků, co jsem kdy viděl, podle jména jsem si myslel, že to bude něco o vymítání nebo tak, protože toto téma mám ve filmech strašně rád. Jednalo se o romantický příběh, panu dirigentovi se ztratila přítelkyně a zanechá mu video, že na něj kašle, ohrabe se z toho a začne si s jinou, policie mezitím pátrá, ve filmu se ale vracíme k lásce předchozí zpět a majitelka domu jí něco doporučí a tím mrazivý příběh začíná, nepokuste se hlavně vžít do role hlavní hrdinky za..........zamrazí vás, ale zamrazí vás i tak. 100 %