V temnotě (2011)

Prostě nechtěl bych v kůži ani jednoho z hrdinů, drsný snímek podle pravdy. 85 %

Láska je láska (2012)

Konečně po dlouhé době skvělý český film, nic tam nechybělo, humor, nostalgie a smutný konec, Milan Cieslar je pro mě režisér, který má svoje kvality a navíc do filmu obsadil moje oblíbené herce a herečky, kteří se blýskli jako vždy. 92 %

Lesní duch (2013)

No prostě krve jak z prasete, Evil dead z roku 81 měl hrozné triky, ale ten příběh byl zajímavý, tento pokus měl o poznání lepší, ikdyž na dnešní dobu nic moc triky, ale příběh jalový, třeba za dalších třicet přijde do kin Lesní duch, který mě osloví, ale zatím jenom 40 %.

Po stopách Marsupilamiho (2012)

Takový ten filmík, který je dobrý na to, aby si člověk dal špeka a vyzubil se u toho :-D Od filmu Asterix a Kleopatra mám strašně rád Jamel Debbouzeho a vím, že filmy s ním jsou zárukou dobré zábavy, jenom jsem nepochopil, proč si dělají takou prdel z Celine Dion :-D 81 %

Tísňová linka (2013)

Film přesně podle mého gusta, napínavý od začátku až do konce, strašně se mi líbilo, jak to těm operátorům v takových situacích pálí. Konec brutus, končil stejně jak jedna dost dlouhá hororová série :-) 93 %

Temné nebe (2013)

Tak filmy o únosech mimozemšťany mě docela berou a tento byl teda luxusní, hlavně teda konec. 89 %

Nevědomí (2013)

Dost dobré, ve filmu bylo prakticky všechno, akce, zapeklitost, romantika, mělo to něco z filmů Výplata, Aeon Flux nebo třeba Total Recall. 88 %

Proroctví z temnot (2002)

Dost tajemný snímek, ale moc věcí najednou a celkem to bylo zmatené a nevysvětlené nebo jsem to blbě pochopil :-) 70 %