Nevinná (2008)

Co člověk všechno neudělá pro lásku, je schopný porušit zákon a zabíjet jenom proto, aby byl s milovanou osobou, výborný film, konec mě ale trošku zklamal. 88 %

Převtělení (2005)

Trochu pomalejší rozjezd, ale dost strašidelné podobné japonským klasikám, nenávisti, kruhu a oku. Skvělý konec, ale zas byl ten problém, že se mi ti asiati dost pletou 78 %

Mé druhé já (2007)

Už dlouho jsem chtěl tento film vidět a vůbec jsem se nezklamal, výborný film, přesně mi sedl, možná mi trochu připomínal Zrůdu, prostě film o ženské nenávisti a posedlosti, konec taky skvělý. 95 %

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Jak nejsem v poslední době moc fandou akčních filmů, tak Smrtonosné pasti beru, výborné akce, skvělé triky, dobré narážky Bruce, hlavně na svůj účes atd. Samozřejmě dost přehnané, v minulém díle zachránil USA před hackery, v tomto Rusko a Ukrajinu před atomovými zbraněmi, doufám, že v příštím zachrání českou ekonomiku :-) 75 %

Argo (2012)

Výborné, končí typicky americkým happyendem, ale co se dá dělat, když je to podle skutečných událostí :-) 87 %

Až na krev (2007)

Jak to asi dopadne, když člověk nemá důvěru v lidi se přesně ukázalo v tomto filmu, skvělý Daniel Day-Lewis ukázal po Gangech v New Yorku, že je opravdu pan herec, silný depresivní příběh o moci a nedůvěře ve mě zanechal stopu. 88 %

Peklo začíná na zemi (2004)

Velice depresivní příběh, ale na můj vkus až moc překombinovaný a zmatený. 65 %

The Collection (2012)

Tak oproti prvnímu dílu o dost slabší, ale každopádně jsem se nenudil, konec opět otevřený. 75 %

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Asi už jsem z těchto akčních filmů nějak vyrostl, slyšel jsem, že dvojka je o dost lepší jak jednička, ale ani jsem si nevšimnul, akce, pár dobrých vtípků, akorát ve dvojce je víc neprůstřelných dědků oproti jedničce. 70 %

Hon (2012)

No jak jsem se na film těšil, tak jsem byl dost zklamaný, nic mi film neřekl.