Let's Dance 2 (2008)

Už ne tak dobré, jako jednička. Už jen kvůli tomu, že tam nebyl Channing Tatum. O poznání slabší, ale i tak je hudební série Let's Dance docela dobrá. Jedna velká výjimka v mém filmovém vkusu.

Let's Dance (2006)

Nejsem buzerant, ale ty taneční filmy nejsou tak hrozné. Já mám vlastně hudební filmy docela rád a Let's Dance se docela hodně povedl. Hodně dojemné a dobré, ale někdy i dost drsné a nemilosrdné drama, které skvěle vrcholí. Herecké výkony taky slušné. Mě se to líbilo.

Let (2012)

Robert Zemeckis se po dlouhé době konečně vydal na pořádný film a je vidět, že mu to chybělo. Let mě absolutně vůbec nelákal do kina, ale poté jsem na něj dostal nějakou velkou a zvláštní chuť a dnes jsem měl příležitost ho konečně vidět. Let je pro mě zatím nejslabší Zemeckisův snímek, ale je to dobrý snímek, o tom žádná. Já jsem zpočátku čekal, že to celé bude o snaze zachránit letadlo a ne, že ta záchrana bude trvat cca dvacet minut a poté to bude taková nudná odvykací terapie. Po přečtení "dobytkova" komentáře a obsahu jsem už ani tenhle film vidět nemusel, protože ty nejdůležitější chvíle a scény vyspoileroval právě ve svém komentáři a zbytek je v obsahu, ale já ho vidět musel. A rozhodně jsem nebyl zklamaný. Ta první půl hodinka filmu byla senzační, zbytek už byl nudný a suchý průměr, který párkrát zářil scénkami s Johnnym Goodmanem. Ano on je po tom tragickým letu jediné velké pozitivum co ten film měl... a také Denzel samozřejmě. Goodman tam byl bohužel minimálně a tak jsem musel čekat až na závěr, který se opravdu povedl a u kterého ani nemusel Goodman být. Konec byl fakt dojemný, a když se k tomu přidala i Silvestriho hudba, tak to byl zážitek. Jojo, konce má Zemeckis v rukávu. Jen škoda, že neměl v rukávu celý film.

Djesus Uncrossed (2013)

Perfektní parodie na asi nejlepší Tarantinova veledíla.

Jackass: Film (2002)

Hodně velké zklamání. Tentokrát už opravdu průměrná komedie. Jackassáky mám rád, ale tenhle film se jim teda moc nepovedl, oproti dvojce. S dvojku netřeba srovnávat. Videa slabá, čekal jsem lepší kousky, možná nebezpečnější, ano teď si možná říkáte, že sám jsem udělal hovno, ale na ně si hubu otvírám, ne! Respektuji je a stejně to jsou frajeři. Ale film mě prostě nebavil.

Pátek třináctého (2009)

Já proti remakům nemám vůbec nic. Až na Karanténu, což je vlastně REC po Americku. Ano, Pátek třináctého je možná jen otravně opakující se klišé, ale mě se to líbí. Hlavní je, že není nuda a já se u tohohle remaku vůbec nenudil. Všechny ty díly mají úplně stejný příběh, ale hlavní je prostě se nenudit a u takových hororů se snad ani nudit nedá. Navíc, když se k tomu přidá i vynikající režie, tak to s radostí hezky ohodnotíte. Marcus Nispel je možná "pohřbívač" slušných legend, na tom se možná shodnu, ale zatím to pro mě nedokázal. Pro mě je zatím slušný béčkový režisér. A tenhle béčkový horor se mu povedl skvěle, a povedlo se mu i obsazení herců, kteří tu sice nebyli sympaťáci, ale mě se líbili. Ani stopa po nějakém "záporném náboji" :-).

Apollo 18 (2011)

Snad nikdy v životě mě horor nepřitahoval tak, jako tento a já byl na něj hrozně natěšený, protože obsah filmu je hrozně lákavý a má fakt skvělý příběh. Pro hororového fandu určitě stojí za shlédnutí, ale podle mě a podle většiny lidí, kteří tento film viděli, se jedná o čistý průměr. Ještě nedávno jsem tvrdil, že se u hororů snad nudit prostě nedá, bohužel ano, dá se. A u tohohle snímku jsem se nudil po celou dobu. Už po desáté minutě jsem se těšil, až ten film skončí, protože mě tam vůbec nic nepřekvapilo. Po té asi padesáté minutě jsem doufal, že aspoň uvidím nějakého mimozemšťana, ale bohužel se tam objevili jen nějací pavoučci a podobné nevysvětlitelné jevy. Žádné pozitivum tenhle snímek neměl a nijak zvlášť nepřekvapil. Naprosto nesmyslný ani ne horor, nýbrž "vymyšlená skutečnost".

Svůdné zombie (2008)

Co dneska ty lidi ještě nenatočili? S těmi porny to už někdy podle mě přehání, ale lidi jsou prostě hovada, co si budem povídat. A tentokrát celovečerní zombie "skoroporno". Ale Jenna se tam kroutila parádně, nemyslíte :-)? Já mám Jennu Jameson v podstatě rád, rozhodně ona je jediná, která v tomhle průměru stojí za celý film a která to tam trošku rozjíždí. Dal bych tomu čtyři hvězdičky, ale když se mi tam líbila jenom Jenna a jinak nic, tak tomu dobré hodnocení dát nemohu. Jenně dávám čtyři hvězdičky, ale filmu tři.

Autobusy v jednom kole (2000) (seriál)

Jednou jsem se na to koukal se svým malým bratrancem a docela jsem se na to chytl. Mě se to docela líbilo...

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Ty otázky jsou vysvětlované moc odborně a já bych to asi nezvládl poslouchat vysvětlování otázky půl minuty. Nic pro mě tahle soutěž, ale není to špatné.