Hungry Hickory (2010)

Ten parchant McCarthy mě zas polekal.Zde už jsem to však čekal.On je však asi dost vychcanej a pěkně si to na mě zase připravil.Ovšem i přesto, že horrorově to bylo dost skvělé, tak mě to zase tolik neoslovilo.Dávám tři hvězdičky z milosti.

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Sci-fi seriály zrovna nepatří mezi mé oblíbené druhy kinematografie.Příkladů je několik ovšem poté se zrodila Hvězdná Brána a neměl jsem slov.Opravdu precizně vymyšlený a skvělý seriál co má fakt říz.Výborná partička herců a skvělá režie a z toho vyplývá perfektní seriál.89%

Chained (2012)

Od Davida Lynche jsem prozatím viděl jeho seriál Twin Peaks a drama Elephant Man. A doteď bez jeho mysteriózních počinů stále mohu žít a jsem spokojen. Dnes jsem se podíval na dílo jeho dcery Jennifer, která jde v jeho šlépějích a zatím se jí to teda vůbec nedaří. Je fakt, že to bylo z hororového světa zase něco jiného, ale naprosto nesmyslného. Vrah zabije matku a jejího synka chudáka si vezme domů a ten mu bude po zbytek jeho dětství dělat sluhu, nechá ho řetězy přivázaného na posteli a po několika letech mu z toho už jebne, a poté ho chce pustit psychopat ven na svobodu, ať začne žít od znova a lépe. Nerad spoileruji, i když blbě, ale je to fakt blbý příběh a Jennifer Lynch nemá srdce... a po tomto snímku bohužel ani zřejmě vyděděný talent. Lynchovu režii nemusím a režii jeho dcery zřejmě ani nebudu mít rád, případně nenávidět. Po hodinu filmu se tam jen dvě hlavní postavy baví o ničem, pak si občas zahrají karty, kluk se za odměnu může podívat na televizi a vrah si občas domů přinese oběť, nad kterou si smlsne v posteli a pak jí pošle na onen svět a v nějakém skladu jí zakope a ženská mu naplní další místo v baráku, no a po té hodince, kdy už jsem doufal v něco dobrého, tak to bylo ještě horší, ještě podprůměrnější a musím říct, že i nudnější... a ano, nedalo se to skoro vydržet. V poslední době asi nejslabší hororový zážitek...

Chata v horách (2012)

Vidím to snad na svůj nejmilejší horror.Opravdu protentokrát velmi zvláštní, ale za to mistrovské horrorové dílo.Možná podle žánru to vypadá na horrorovou komedii, ale ve skutečnosti je vše jinak.Je to velmi skvělý a velmi krvavý horror plný skvělých a velmi vtipných hlodů.Já jsem si k tomuto filmu (blbec) nepřečetl popis a proto jsem čekal obyčejnou vyvražďovačku (parta lidí se vydává na víkend na chatku a tam je přepadne nějakej psychovrach a povraždí je) však to znáte.Ve skutečnosti však šlo u úplně jiný druh a jiný horror.Vlastně prvních čtyřicet minut se v tom filmu jenom kecalo a nic se nedělo, ale i tak jsem se dost bavil (vlastně co taky chcete na začátek amerického horroru) a poté přišlo povstání mrtvých a během asi deseti minut všichni umřeli(skoro).No a ke konci mi to přišlo nakonec jako pěkná blbost, že se tam objevily mraky příšer, ale to se mi na tomto filmu moc líbilo a má to u mě velké plus.V tom horroru se objevili snad všechny nejlepší horrorové obludy co znám zmutovaní vlci, plazi, velryby! a dokonce se tu i čistě bílý jednorožec zašpinil krví aby si mohl zapíchnout svůj roh do člověka až po staré známé zombíky a u toho to vše bylo skvěle vtipné a dost slušně krvavé a u toho jsem si užíval skvělé akční scény.Rozhodně můžu doporučit, protože to za tu hodinu a půl rozhodně stojí a nudit se tu rozhodně nebudete.100%

Chcete být milionářem? (2000) (pořad)

Tyhle soutěže vždycky doslova žeru, někdy se i na nějaké díly podívám na internetu pokud nějaké seženu. Škoda, že už to nedávají, protože to podle (nejen) mě byl jeden z nejlepších pořadů Česka.

Chicago: Zákon ulice (2011) (seriál)

Tento seriál mě vůbec nepotěšil a vůbec se mi nelíbil.1%

Chuck (2007) (seriál)

Na Chuckovi je dobré že je dobrý jak z té komediální stránky, tak i z té dramatické a i z té akční.Všechny žánry, které tenhle seriál obsahuje jsou docela solidní a docela to stojí za to vidět.Já viděl jen pár dílů takže vlastně ani nevím proč tohle píšu, ale o to vlastně nejde.Mě se i těch pár dílů líbilo a myslím že ta drtivá většina dílů by na tom u mě byla stejně.79%

Chvění (1990)

Chvění je snad ta největší filmová blbost pod sluncem, za to ale skvělá a nenahraditelná.Především smekám před skvělým výkonem docela ne příliš známých herců, pokud nezapočítám skvělého Kevina Bacona.Navíc dost hnusně krvavé dílo a to z toho dělá ještě větší blbost.Ovšem mě se blbosti docela líbí a Tremors je toho důkazem.Docela jsem zvědav na další díly.

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Legendárnímu Indimu z osmdesátých let se toto prostě nevyrovná, ale vrátil se a já jsem rád že Steven Spielberg tak udělal.Trošku už nám zšedivěl, ale smysl pro humor a zachraňování se z nebezpečné situace mu jde pořád stejně skvěle.Mě však i tak že už byl možná trochu zralý na důchod byl pořád skvělý.George Lucas mu odstartoval kariéru a stal se z něj známí herec(aby ne když si zahrál v nejznámější a nejlegendárnější sci-fi ságy) a Spielberg z něj udělal legendu kterou už musí znát každý alespoň podle obličeje.Z Indiho se však i stal tatínek a jeho synkem se stal Shia LaBeouf takže film mě dostal ještě víc když se tam dostal tento nadějný herec.Přesto že se to (říkám to už po druhé) nevyrovná osmdesátkám byla to i tak skvělá podívaná u které jsem se moc bavil.