Texaský masakr motorovou pilou (1974)

Násilí, špína, krev, beznaděj, vražda, mučení, žádné výčitky svědomí, masakr. Nejlepší a asi také nejkultovnější horor minulého století. Kdybych si měl vybrat mezi mým nejoblíbenějším horrorem z minulého století vyberu si toto a ještě Kubrickovo Shining. Přesto však tento velmi originální slasher je daleko lepší než Kubrickovo Shining (aspoň pro mě), které ještě k tomu bylo podle předlohy Stephena Kinga (tím samozřejmě Shining nechci nijak urážet). Tobe Hooper se po tomto slasheru stává bůh a otec světoznámého a dosti špinavého a násilnického horroru, který nezná hranice. Je škoda, že jsem prvně viděl remaky, ovšem oproti tomuto originálu to nemá cenu srovnávat. Přesto, že ve všech dílech z této krvavé a drastické série bylo to samé a nebyly žádné změny, tak u tohoto snímku mi srdce tlouklo jako o závod po celou dobu filmu. Ono vlastně toto geniální Hooperovo dílo nebylo tak krvavé, ale byla jiná doba a oproti novým dílům se toto v okolí brutality asi také nedá srovnávat. Vskutku geniální dílo bez jakéhokoliv slitování. Hodina a půl čistého a krvavého horroru, který rozhodně stojí za to vidět. PS: Ten začáteční proslov mě fakt dostal. 100%..... viděno 2x

Spartakus (2010) (seriál)

Lepší akční seriál neznám. Možná i mezi filmy by se to mohlo hodit mezi nejúžasnější akční filmy a seriály 21. století. Seriál plný čistě krve, kořeněný skvělými zpomalenými záběry, skvěle natočený a také plný erotických scén. Nemám slov. Shlédnuto skoro za den. A když se na určité epizody koukám znovu a znovu, tak u toho opět dokážu vydržet celý den a vůbec se nenudím. Každý díl končí tak skvěle, že divák chce okamžitě vidět další díl a svou nezkrotitelnou touhu vidět film nedokáže uhasit. Kdo má rád akci, krev, erotiku, tak ať se švihá koukat na tenhle most 18+ seriál a bude tam mít vše a nebude litovat! Žádný jiný seriál mě tak do sebe nevtáhl jako Spartakus. Ani Dexter ne a ani Supernatural ne!

Osvícení (1980)

[Best of Stanley Kubrick] Nemůžu si pomoct, ale na Kingovi romány se zkrátka dělají nejlepší filmy a také horory. Nečekal jsem, že horor z osmdesátých let mě dokáže takhle šokovat a že bych mu po projekci s nehoráznou radostí vysolil pět hvězdiček s tím, že se jedná o můj nejoblíbenější horor minulého století. Kubrick se svým Shining to dokázal. King může být na sebe opět právem hrdý a Kubrick mohl být ještě víc. Podařilo se mu natočit nehorázně perfektní horor, který ještě dnes dokáže šokovat ty nejúchylnější fanoušky. Kubrick je bůh. Bez problému bych mohl říct: dokonalý horor. Není to slasher, není to typický horor, je to originál. Vůbec se navíc nedivím, že je Shining jeden z nejlepších filmů vůbec. Když se někdo jako je Jack Nicholson objeví v hororu, tak je to něco, něco pořádně drsného a úžasného... a jsme opět u toho, že Shining je něco drsného a úžasného. Stále jsem vykulený a nervózní, když o tomto filmu slyším, a když právě teď píšu tento komentář k této originalitě. Když slyším znovu tu hudbu Wendy Alcottové, když vidím tu velkou chodbu, do které proudí hektolitry krve, když vidím tu scénku, jak se Nicholson pomoci sekery snaží dostat ke své ženě a chladnokrevně jí zavraždit, tak mi nedokáže přestat bít srdce jako o závod. Nejlepší Kubrickův film a pokud pro některé Kubrick není génius, tak pro ně tohle mistrovsky zvládnuté dílo geniální bude.

Pach krve (2003)

Rozhodně jeden z mých nejmíň příjemných horrorů i filmů vůbec.Ovšem film se mi docela líbil zřejmě díky koprodukci s Německem.Herci nepředvedli špatný výkon ovšem na REC či Texas Chainsaw Massacre to rozhodně nemá.Co se týče akčních scén či hudby t onebylo vůbec špatné, ale jinak těžce snesitelný film.72%

Kdo přežije (2000) (pořad)

Ta nejlepší soutěž ze všech.Opravdu se mi líbí a vždy to sleduji s napětím až do konce.Ty série které se zatím vysílaly jsem viděl všechny a úplně celý.100%

Táta na plný úvazek (2004)

Tahle romantika se mi moc líbila zasmál jsem se, nenudil se skrátka jsem byl spokojen.85%

Chicago: Zákon ulice (2011) (seriál)

Tento seriál mě vůbec nepotěšil a vůbec se mi nelíbil.1%

Páni kluci (1975)

Další pěkný český film já se hodně snažím najít nějaký pěkný český film a toto je jeden z nich.Já se ani nemusím dívat na dvd vidím to skoro každý rok v TV a to mi stačí.

Znamení (2002)

Moc krásný film.Skvělé natočené sci-fi.Já osobně nejsem žádný sci-fi maniak ovšem tento film se mi vážně moc líbil.Skvělé obsazení vynikající režie (ještě jednou) a skvělý výkon Joaquina Phoenixe.100%