Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Povinné pro všechny fyziky aby věděli jak se to nemá dělat.100%

Lovci duchů (2005) (seriál)

Teď už bez potíží můj nejoblíbenější seriál všech dob.Vynikající Horrorové dílo.101%(Všechny díly na Sledujseriály.cz (bez sekání))Doporučuji shlédnout alespoň úvodních pět sérií jinak vám ten seriál není absolutně k ničemu, protože to je jeden velký příběh který je rozdělen na několik částí.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Skvělé obsazení, skvělé vtípky, skvělé hlášky, skvělý seriál, skvělý NEIL PATRICK HARRIS.(Všechny díly na Sledujseriály.cz (bez sekání))Asi nejslušnější remake co kdy mohl být a možná chvílema i lepší než samotní F*R*I*E*N*D*S a to už je co říct.Skvělá zábava, ale i vážné smutné scény.Už od začátku mi to přišlo nějak povědomé a aby také ne.

Torrente: Blbec jménem zákona (1998)

Další perfektní film ze Španělska u kterého jsem se opět náramně bavil.Policista který když má příležitost krade, bojí se španělských Hooligans, střílí po turistech a.t.d. je vážně pravá ruka zákona.Opravdu skvělý film dobré akční scény i soundtrack.99%

Vrchní, prchni! (1980)

Ladislav Smoljak mě tedy opravdu překvapil.Skutečně geniální dílo.Když je nějaký český a nebo československý film skvělý tak je to naprosto výborná podívaná.Toto je spolu s Pelíšky a Obecnou školou nejlepší československý film všech dob.Opravdu se mi tento film neskutečně líbil byl to skvělý příběh, ale ne jen tak ledajaký bylo to totiž podle skutečnosti tak to asi jen tak někdo vymyslet nemohl.A Smoljak z toho udělal naprosto skvělý film.Pro diváka filmů z českých krajin toto musí bejt naprostá klasa a jedinečný filmový zážitek.Ještě k tomu legendární soundtrack Severní vítr se k tomuto filmu hodí perfektně.Skutečně mi tento film vyrazil dech.A vynikající Josef Abrahám předvedl skvělý výkon.100%

Bridget Jonesová - S rozumem v koncích (2004)

Dvojku už jsem ani nechtěl vidět, ale já pitomec si to zapnu a další hodinu a k tomu 48 minut jsem se týral mučil a chcípal nudou.Mohl jsem radši strávit krásnou noc se svými přáteli, ale ne já koukám na toto blbost doufám že se s ní už nesetkám.

Deník Bridget Jonesové (2001)

Totální blbost nade vše.Mám rád romantické komedie a vůbec když se jedná o komedii z VB, ale tohle.Co to jenom sakra je.Nechci být sprostý, ale to je prostě Debilita s velkým D.Ta jedna hvězda alespoň za snahu Jimiho Broadbenta a Colina Firtha, ale jinak film byl naprostej BLIVAJZ.A navíc ten debilní výkon Renée Zellweger....měl jsem sto chutí jí po celou dobu rozbít o něco hlavu ať drží hubu.

Temný rytíř povstal (2012)

Perfektní zakončení této perfektní Nolanovské Trilogie.Viděl jsem to nedávno v kině v originále s CZ titulkama a i tak jsem se bavil.Já mám osobně radši dabingováné znění, ale originál je prostě originál.No a co se týče obsazení lepší bejt ani nemohlo.Zase :D 100%

Rec 2 (2009)

Tak na pokračování jsem se nesmírně těšil a věděl jsem že se budu bavit a samozřejmě to tak bylo.Opravdu opět perfektní dílo skvělé horrorové scény se zombies kteří nejenom že uměli běhat jak o život, ale dokonce i mluvit.O to to bylop ještě zajímavější a napínavější, výkony herců opět skvělé a jsem zvědávý co přinesou další díly.99%

REC (2007)

Best zombie horror, best Spanish horror, best horror series for me Vynikající horrorové dílo.Když mám čas tak se na to vždy s chutí podívám a i když vím jak to už dopadne tak jsem stále napjatý vážně mě to velmi mile překvapilo.Opravdu senzace.Postavy skvělé, skvělý výkon herců, prostě nádhera.V Hollywoodu se mají co učit... kdo by to byl řekl že Španělský horror vstoupí mezi ty vůbec nejlepší horory vskutku dokonalé dílo.Pomalu se mi horrory začínají líbit.Vlastně má velká hororová závislost začala právě tímto španělským trhákem.Vůbec ne dlouhý, prostě vše stručně a nazdar je z toho naprosto perfektní horor.Evropská kinematografie je rok co rok lepší a ať to jsou komedie, akční filmy, kriminálky tak se i pomalu podřizují horory a REC je tím důkazem že to tak je.///Hodnocení 100%///..... viděno 2x