Záhada Blair Witch (1999)

Mě film moc nebavil...a né proto že je natočen v dokumentárním stylu ale protože se tam nic neděje,furt je tam to samé a na můj vkus až moc nadávek...uědomuji si že v realitě by tomu nebylo jinak,přesto my přišel obyčejný.

Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň (2005)

Začátek se odehrává před koncem 2. světové války. To jen podtrhuje vážnost situace ,když jsou děti poslány ke svému příbuznému na venkov.Taky se podle toho pařičě chovají až do doby než najdou zemi za almarou.Narnii.Najednou se stávají nezvikle důležitými.Tento snímek režiséra Andrewa Adamsona ukazuje že i děti mohou něco dokázat a mnohkdy umí být více statecní než dospělí lidé.

Percy Jackson: Zloděj blesku (2010)

Film je ztvárněný napůl podle řecké mytologie a napůl vtažen do dnešního světa ,takže dohromady tvoří dobrou kombinaci akce ,napětí ,komedie a divák se z něj i něco přiučí. A taky na herce Logana Lermana se moc dobře dívá.

Tři mušketýři (2011)

Je to dobré, i když nepřesné zpracování románové klasiky Alexandra Dumase.Tento film má jedno velké plus a to je, že ho pojali originálně. Sice není přesně podle románové předlohy, ale myslím že to byl účel. Režisér Paul W.S. Anderson se tímto promyšleným krokem snažil přilákat nové diváky.

Světová invaze (2011)

Film je dobrou ukázkou toho co by se dělo ve vojenských řadách v době kdy by zemi okupovali neznámí nepřátelé z vesmíru.Někteří lidé mu vytýkají špatné zpracování a moc střelby ale podle mě to k tomu prostě patří protože v realitě by tomu nebylo jinak....;)