Cherrybomb (2009)

Dobré obsazení a poutavý příběh Roberta Sheehana.

Podfukáři (2013)

P - Překvapujcí E - Eelegantní R - Rafinované F - Fascinujcí E - Eisenberg:)) K - Komické T - Teatrální N - Nadhledové Í - Impozantní. A taky mi to silně připomíná seriál Dokonalý Podraz!!

Hašišbába (2012)

Zezačátku se to rozjíždělo pomalej a Paulette ( mysím že nejenom mně) byla nesympatická...ale jak šel příběh dál a dál tak mě začal bavit...už ten námět důchodkyně co si doma otevře pekárnu ,kde tajnou přísadou je hašiš má potenciál. Navíc její nejlepší kamarádky co jí začnou pomáhat a sympatický švagr u policie jsou taky velmi dobrým tahem....a nejvíce si cením toho ,že na konci není (jak by každy čekal) žádné vyůstění v krimi drama...vše je bráno s humorem a za to dávám tři hvězdičky.

Tísňová linka (2013)

Velmi zdařilý film ,jelikož má na rozdíl od většiny thrillerů neohraný děj. Dostal mě tím ,že nepřestane být napínavý.Také by se neměli opomenout bravůrní výkony Halle Berry a Abigail Breslin.

Star Trek: Do temnoty (2013)

Výborné efekty ,sympatické postavy i herci a poutavý příběh mě opět strhly do fantastického světa vesmíru ,neobjevených planet ,všech možných ras a neomezených technologií.Hlavní hrdinové ( Chris Pine, Zachary Quinto, Zoe Saldana,Karl Urban ) jsou samo o sobě ať už v jakékoli roli sympatie sama ,ale nesmíme opomenou ty menší a o to zajímavější vedlejší postavy...nejvíce mi asi v hlavě uvízli ...John Cho ( Sulu ) , Anton Yelchin ( Czechov ) a Simon Pegg ( Scotty )

Star Trek (2009)

Rozhodně jsem se nenudila...sympatické herecké obsazení a nadupaná zábava mě celý film nutili dívat se jen na monitor a nedělat u toho cokoli jiného.

Pařba na třetí (2013)

První díl byl skutečně nejlepší , druhý díl zachránily vychytané a nápadité vtípky společně s opětovným velice sympatickým hereckým obsazením.Ale tenhle?Už v prvních pár minutách jsem si říkala ,že třetí díl už snad točit neměli...mě v prvních dvou dílech bavilo to ,že se opili a pak několik dní oběvovali ,co vlastně provádělli ...vtípky byli promyšlené a ani trochu nevkusné.Jenže v tomto díle nejen že nebyli opilí a já tak přišla o ty xichty ,když si to všechno uvědomili ,ale i když to má být komedie o jedné velké pařbě ,tak jsem si chvíli připadala jako bych sledovala krimi thiler...samé střílení ,zbraně ,rvačky a hlavně VRAŽDA na které teda nebylo vůbec nic vtipného...už na začátku jsem měla chuť film vypnout a to kvůli scéně se žirafou na dálnicí...tahle část vyloženě hraničila s nevkusností a nechutností. I pres to všechno dávám filmu dvě hvězdičky za pár povedených gagů a za uvěřitelné a sympatické ztvárnění rolí herců Justina Barthy a Bredleyho Coopera.

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Dva sexy herci ,jeden žhavej románek ,sourozenecký pouto a poutavej příběh jedné středověkké rodiny. Přidejte k tomu pár čarodějnic a máte něco přesně pro mě:))

Konečná (2013)

Sympatický cast a fakt že do takového akčňáku dokázali vložit několik smíchuhodných scén ,dokázali z klasického Schwarzeneggerovského filmu udělat super celovečerák. Asi nejvíc mě po dobu filmu bavil Louis v podání Johnnyho Knoxvilla a doslova do kolen mě dostala smrt zástupce šerifa. Jediný nereálný okamžik byl ve chvíly ,kdy do bistra vletěli po sobě střílejcí chlapy a obecenstvo se tvářilo jako by tam právě nakráčelo loutkové divadlo.