Ten, kdo stojí v koutě (2012)

Lehce cynické ,hodně melancholické a nejlepší drama od doby "Je to i můj život".

Ve jménu vlasti (2011) (seriál)

Je tam určité napětí a hlavní dějová linka roztánaná celým seriálem projednou nepůsobí nudně a neoriginálně. Stejně jako herečka Claire Danes zvládla zahrát agentku CIA s utajovanými poruchami nálad ,tak i herec Damian Lewis zvládl 8 let mučeného vojáka. Tleskám..V hlavní roli terorista..! Proč ne? Je mnoho seriálů z prostřdí tajných služeb ,ale ještě jsem neviděla seriál ,kde by hlavního hrdinu ztvárnil terorista. Je to zajímavé a docela i zapeklité ,protože onen hl. hrdina je jistým způsobem sympatický.

Kráska mezi muži (2010) (TV film)

Možná je to tím ,že jsem nekonečná romantička ,ale filmy s krásným koncem u mě mají vzdy za pět. Plus už na pohled romantická duše Hilary Duff a krásný "princ na bílém koni" k tomu a je to úžasná romantická komedie.

Báječný svět shopaholiků (2009)

Tak přesně takhle by měla vypadat romantická komedie na kterou čekají miliony puberťaček. Nepopírám že nemá moc složitou zápletku a stejně jako u velmi podobného filmu "Kráska mezi muži" víme jak skončí ,to ale nevadí ,protože právě ten konec je ta část ,kdy se každé madé dívce toužící po princi na bílém koni zdá svět krásnější.

Chuck (2007) (seriál)

Nejoblíbenější postava ? Jednoznačně Casey

Hra o trůny (2011) (seriál)

Zase jedna bomba podle knižní předlohy. To nikdy nezklame. Poprvé jsem Game of Thrones viděla asi před dvěma lety a vůbec mě nenatchl. Před několika měsíci jsem se k seriálu vrátia a rozhodně jsem neprohloupila. Český dabing a moje maximální soustředění na děj seriálu se vyplatily. Historický nádech ,dobové šaty a účesy ,až do morku kostí zlí záporáci a na druhou stranu vždy odvážní hrdinové ,dávají tomuto dílu ten správný nádeech. Nejlepší history výpravné scifi na současné seriálové scéně. Jen škoda ,že jedna řada má jen deset dílů.

Lovci duchů (2005) (seriál)

Na super sexy a zmučných bratrech Samovi a Deanovi ujíždím už od svých 11 let.

Chůva k pohledání (1993) (seriál)

Prostě sitcom na kterém jsem společně s Příteli a M.E.S.H.E.M. vyrostla. Už jen proto mu nemohu vytknout jedinou scénku.

True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

Jak popsat TRU BLD ? Jako The Vampire Diaries, jen lepší. Méně teenagerů a více sexu a násilí. Jo a taky víly.