Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Komedie
  • Animovaný
  • Sci-Fi
  • Dobrodružný

Poslední recenze (899)

plakát

Bitvy o zavazadla (2012) (seriál) 

Vždy mě nejvíc pobaví jak vydraží nějakou papírovou bednu, vytáhne půl metrovou mačetu aby bylo jasně poznat že má v okolí největší péro, pak to tam 5 minut pižlá, protože je imbecil co neumí uřezat ani chleba a nakonec z té plesnivé papírové krabice vytáhne 5 kožichů v ceně 40 000.

plakát

Mzda za strach (2024) 

Až na pár hezkých záběrů na krajinu nebo celkem povedený výběr "tváří" (myslím neokoukaných) to nemá co nabídnout. Hloupé klišé, hloupé dialogy, děj je úplně mimo předlohu, herci neumí zahrát že jsou postavy v těžkém průseru a i ten náklad byl nudnej.  Zvraty čekáte a i ty důvody proč tuhle práci berou, jsou podané tak že si řeknete že by to vyřešili vykradením trafiky v metru. Dám jednu za tu snahu z toho zkusit udělat zábavný film.

plakát

Godzilla x Kong: Nové impérium (2024) 

1- opět mě po 20 minutách šíleně rozbolela hlava protože zvuk byl na 300% a ještě to dunělo jak v tunelu (proč nikdo nechápe že kinosál 30 na 30 není stavěnej na takový zvuk) a všiml jsem si že to tentokrát vadilo opravdu většině lidí, kdy bylo v obzvláště uřvaných a dunivých věcí vidět jak si lidi zacpávají uši // 2- po příchodu jsme zjistili že nás tam bude asi 35. // 3- už jsem opět přísahal že se nenechám vylákat do kina na "hloupý film" ale jsem bohužel gentlama a bez doprovodu bych dneska manželku nikdy do světa nepustil // 4- film je kravina bez pravidel, kdy se v předchozích filmech něco dozvíš, potom to překroutíš, otočíš, popřeš a pak si ty věci doslova za pochodu vymyslíš a řekneš "tak to bylo, protože mi to věřte" // 5- film jako takový nemá děj (on ho má teda ale .....) a jde jen o to že se tam mlátí velký zvířata a u toho mimo kameru umírají tisíce a tisíce lidí, kdy nic na nic nemá vliv a je úplně jedno jestli jsme v moři, na písku a nebo na sněhu. // 6- Když i totálně zprasený seriál kde je Godzilla asi 2 minuty v celé stopáži je jakoby přehlednější a alespoň dává v tom universu nějaký smysl, tak si představte co za kopanec do koulí je tohle. Pokud si chcete užít večer a nechcete minimálně na týden ztratit jakoukoliv vůli existovat, tak se tomu vyhněte, zajděte někam na sekanou v housce s nulapětkou kolou a určitě zažijete lepší zážitek než v tom kině. Chtěl jsem udělit odpad ale musím tomu přiznat tu trikovou stránku kdy už konečně i můj mozek uznal že takhle nějak mohly opravdu ty potvory před miliardami let poskakovat po tej naší malé kuličce (jako pořád je ta jejich velikost přehnaná, protože i třeba jen tak 5 takhle velkých zvířat by tenhle svět vyjedl tak za 10 let, natož asi 35 takových zvířat ale je to scifárna takže netřeba nad tím až tak přemýšlet) // 7- slibovaný návrat do dutozemě a jeho širší průzkum, který sliboval Wingard, se moc nepvedl. Není to blbě vymyšlený nebo nějak hloupě podaný (no vlastně je), ale úplně z toho trčí že to nemůže fungovat v rámci toho co je nám řečeno. Totální chaos kdy netušíte co se děje na plátně momentálně v tomto filmu překonal cokoliv co bylo kdy natočeno. Po tomhle bordelu i Trasformeři začly dávat smysl a to jsem u těch filmů inteligenčně umřel. // Dodatek :  lidé tu jsou asi jako lžička vedle pizzi. Někdo ji asi zaregistruje a popřemýšlí k čemu tam je a zbytek okamžitě pochopí že je to ztracená součást jiného jídla a je tu omylem.

Poslední hodnocení (1 289)

Mzda za strach (2024)

30.03.2024

Godzilla x Kong: Nové impérium (2024)

29.03.2024

Zabiják & bodyguard (2017)

16.03.2024

Mladá dáma (2024)

10.03.2024

10 skvostů architektury (2016) (seriál)

09.03.2024

Čtyřlístek (2024) (seriál)

24.02.2024

Avatar: Legenda o Aangovi (2024) (seriál)

23.02.2024

Fenomén (2008) (pořad)

18.02.2024

Gebrian: PLUS/MINUS (2018) (pořad)

07.02.2024

Reklama

Poslední deníček (22)

...

Na jednu stranu se mi líbí jak čím dál víc lidí začíná na tuhle stránku (ČSFD) srát a v komentu napíšou pár slov a "více zde" z odkazem do tramtárie, na druhou stranu mě docela mrzí že každý jeden z těch "více zde" má nějaký ten webnode.xy.milujufilmíky.cz a nesnaží se tady tomu kriplovi Pomotskému ukázat konkurenční vztyčený prst. Kdyby se ti lidé - a že už jich je - spojily a vytvořily konkurenci tady té reklamě zaprodané skety, určitě by se k nim rádo přidalo dalších několik tisíc lidí.

Nuž tedy nezbývá nic jiného než klikat a klikat a klikat po 19 dalších stránkách.

Sakra i mnou nenáviděný Fandíme Filmu, je kvalitnější než tahle reklamní žumpa bez kontroly.