Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
luciik000
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Animovaný
Dobrodružný
Hudební
Drama
film
seriál
koncert
pořad
USA
Česko
Velká Británie
Austrálie
Itálie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna
(2011)
Piráti z Karibiku: Na konci světa
(2007)
Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže
(2006)
Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly
(2003)
Drž hubu!
(2003)
Temné stíny
(2012)
Účastníci zájezdu
(2006)
Jak se krotí krokodýli
(2006)
Klik - život na dálkové ovládání
(2006)
Jízda do pekel 2
(2008)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
Časové pásmo bylo změněno