12 kol (2009)

Remeselne pekne urobený film, ale zápletka "Simon říká" sa viac podarila v Die Hard 3.

Ajťáci (2006) (seriál)

Prvé dve série trochu rozhárané. Ale pevne verím, že tretia séria nastolila smer, ktorým sa bude seriál ďalej uberať. Tretia séria - čo diel to lahôdka. Najobľúbenejšia postava: Moss Naj diel: 2.3 Moss and the German

Góóól! II (2007)

Najdramatickejším momentom celého filmu, je hádzanie mobilného telefónu v bazéne.

Láska na druhý pohled (2009)

Myšlienkové pochody niektorých postáv sú mi absolútne nejasné. Smútok ani radosť v tomto filme sa nedá precítiť. Zaujímavý komentár: r.deshain

Malvína (2003) (TV film)

Rozprávka, ktorá nepoteší a ani neurazí. Povedal by som, že dej je prakticky bez zápletky bez zvratu.

Rocky V (1990)

Stotožňujem sa s tými, čo tvrdia, že sa jedná o najlepší diel série. Podobné filmy: Million Dollar Baby

Tango s komáry (2009)

Konečne slovenský film kde je výprava na úrovni. Zápletka desivo nudná a nedramatická.

Pařba ve Vegas (2009)

Nehorázne napínavý a atmosferický "horor". Napätie a tajomno nechýbali od prvej do poslednej chvíle. Galifianakis hláškuje ako o život - a za retardov sa zvyknú brať sošky : )) tak GL. Podobné filmy: Bokovka

Trable v ráji (2009)

Verím tomu, že väčšina hercov tam hrala preto aby si užili "voľno" na Tahiti a trošku si zablbli. S pribúdajúcim časom úroveň filmu klesá.