Bad Black (2016) odpad!

To není vtipné, jen ubohé. A že to tak bylo myšleno? Stále ubohé.

Terminátor: Temný osud (2019)

Díky za dalšího terminátora záporňáka, opět exceluje. Zbytek je sračka.

Super 8 (2011)

Tolik energie a náročných scén pro přiblblé puberťáky. To je ztráta času všech diváků.

Tajuplné Mamberamo (2000)

Na minimum peněz to je velice slušný dokument. Ale nějak mi na mysli vytanulo, že je to nakonec vlastně nesmyslný projekt. Leč, vidět domorodce, džungli a prožitek malárie zachraňuje čestné tři hvězdy.

Peppermint: Anděl pomsty (2018)

Garner je prostě bijec, ale strašně tlačená ostatními herci a skvělou kamerou/střihem. Tempo je dost dobré, ale nesmělo by to být tak okatě pitomé (motivace je dostačující).

Král (2019)

Válečníci, co mají 35 kilo? No tak jinak, dobrá atmosféra a skvělé kulisy. Příběh základní, ale držel mě a nakonec si mne i získal. Škoda, že to nemá větší spád, méně slov a větší důraz na to, čím se Anglie chlubí - odvahou a tlakem na čestné jednání pod tvrdým trestem.

Červená želva (2016)

Beze slova, s atmosférou a důrazem na příběh. Líbilo se mi to moc, včetně načasování a tempa. A i mé děti vydržely se zájmem.

Frčíme (2020)

Pohodová jízda nesebevědomého dospívajícího chlapce, který touží po jednom dnu s otcem. Vcelku si to užíváte, nic nečekáme a nakonec je to trošku dojemné a hlavně je všechno animovaně pěkné, vtipné a férové. Prostě pohádka 2020.

Zlý časy v El Royale (2018)

Trošku překombinované, někdy příliš artové. Hercům nelze nic vytknout, režii také ne. Jen ten scénář, a chybějící moment překvapení.