Zpráva o Europě (2013)

Tolik sci-fi přípravy a vznikla nesmyslná Blair Witch ve vesmíru. Ztracený čas u televize.

Divočáci (2007)

Solidní blbina, ale já se s manželkou bavil díky hláškám, které se dají použít. Takže žádná "Řachanda", odmysleme si umělé prostředí a hloupoučký sdcénář. Zaměřme se na herce a dialogy.

Soudce (2014)

Znovuhledání jednoho z nejdůležitějších citů, životní zklamání, ambice, odvaha i beznaděj. A upřímné slzy od chlapa, který spoustu ztratil a něco nového našel.

Řachanda (2016)

Strašlivost, která děsí normální lidi...

Tarzan (1999)

Nadchnul mne nejen příběh, ale hlavně zpracování a originální animace (stará, ale vysloveně pěkná).

Ronja, dcera loupežníka (1984)

To, co mé dcery to obdivovaly, mne neskutečně nudilo a přišlo mi na pomezí nereálnosti a fikce, kdy realite se tlačí do pohádkového příběhu a ne ne uvěřit.

Rychle a zběsile 7 (2015) odpad!

Nesmyslný film od A do Z, který chce těžit z prdelek, namakanců a nabušených kár. To není ani vtipné, to je prostě dementní.

Sestra v akci (1992)

Jako rodinná komedie je to pro pracovní večer jako dělané. Ano, nemá to příliš uměleckých zážitků, ale má to šťávu, fandíme jepťindám a zlý chlapec skončí ve vězení.

Neviditelný (2020)

Dobrý nápad, skvěle přenesený na plátno. Za napětí děkuju a Moss zahrála svůj part na jedničku (slabý konec jde na vrub režie). Škoda, že je tak nesympatická, to vlastně stálo film jednu hvězdu. Představit si nevyditelného psychopata, jenž vás vyschízuje do vývrtky, to je na Chocholouška. Nechopil jsem, proč namakaný ochránce musí svaly bouchat v chodbě do zdí, ale budiž.

Liga spravedlivých: Válka (2014)

Vtipně natočený animák o superhrdinech. Jejich odlišnost je nakonec i jejich velkou zbraní, ale pouze ve spojení se proti velkému nepříteli. Vždy mě pobaví, že nepřítel je vlastně sám s podružnými pochopy. No nic, nudit se nebudete, ale starší obecenstvo bude možná uvažovat o místech, které se daly mnohem lépe vyřešit. PS: trhaný styl malování nakonec nese své ovoce.