• Krátkometrážní

Pátek třináctého 8 (1989)

Saw navždy VIII: Posledný (sa) vystrel! | Mne sa náhodou tento diel páčil. Trapárňa šla trošku bokom, nik neriešil hovädziny, Jason vraždil, Dagget som videl.

Guns N Roses: Live at the Ritz (1988) (koncert)

Ano, ano, GnR v rannom veku "váleli", neskôr celú kapelu rozklepetil Axl. Tento záznam je z koncertíku v klube, kedy to hrali ešte rýdzo rockovo. Dnes je GnR (ak sa to dá nazvať GnR) odpad..

Pátek třináctého 7 (1988)

James Blond VII: Povstanie mudrcov | Vzkriesiť bývalého vzkrieseného vzkriesením? Vzkriesene vzkriesené!? Kurva a telekinekitikata??

Rudé horko (1988)

Takové jalové - kulové. No, umelé. Na popoludnie, keď zotierate prach a drhnete riady ako stvorené.

Hellraiser (1987)

Skvelá depresívna "lynčovská" scifi-hororová moderna. Vyšpekulovaná pointa, dokonalé masky.

Smrtelné zlo 2 (1987)

Možný SPOILER: Plný počet bodov, ak by film trval od halucinácii cez neposlušnú ruku až po príchod dcéry. Inak nepodarok ako v prípade Evil Dead. 40%

Alf (1986) (seriál)

Absolútny "odvaz" o chlpatom mimozemšťanovi, ktorý si nedá pokoj, kým toho kocúra nezje, furt frfle, robí bordel. Pre mňa v detstve obrovská zábava na dopoludnie aj popoludnie. Aj dabing Stana Dančiaka úžasný.

Četa (1986)

-„I love this place at night, the stars. There's no right or wrong in them. They're just there.“ Silné slová, silní chlapi. Odporne sa zas rieši propaganda a patriotizmus, Platoon nie je žiadna hračka a bezvýsledný film pre platiace masy, je to spoveď, myšlienka a pointa, obrázok bezvýchodiskového stavu vo vietnamskej vojne. Autentickosť a dôraz podpísali v neposlednom rade talentovaný scenáristi, muzikálny Delerue a Oliver Stone zo zástupom bezkonkurečného kastingu.