Nekonečný příběh (1984)

Věřte, nevěřte tenhle film jsem nyní viděla úplně poprvé. Samotnou mě to překvapuje, jelikož jak jsem se dočetla v komentářích jedná se o velice úspěšný film převážně u dětských diváků a já se ani nedivím. Film je velice dobře natočený. Takhle nějak bych si Fantazii představovala i já. Bylo to dobrodružné, dojemné a Falco je úžasný. Neverending story...

Barbie a dokonalé Vánoce (2011)

Tak tohle byl opravdu slabý příběh a neuvěřitelně nudný. Řekla bych, že se novější příběhy Barbie spoléhají na písně a zpěv, jenže to je ještě horší než by kdokoliv čekal.

Duel Frost/Nixon (2008)

Politická dramata mě poslední dobou velice příjemně překvapuji a tenhle film není výjimkou. Bála jsem se, že se budu hodně nudit jenže dvojice Frank Langella a Michael Sheen zahráli své role tak dobře a přesvědčivě, že jsem z nich nemohla spustit oči a každá jejich slova jsem hltala. Hlavně mě překvapil výkon Franka Langelly jako Nixona, věřila jsem mu každé slovo, mimiku i gesto. I když se příběh věnuje politice, režisér to pojal tak, aby i Evropský občan zde našel něco, o čem se dozvěděl i kdyby jen ze zpráv nebo ze školy.

Stíny a mlha (1991)

I když je film vtipný a má vážně skvělé obsazení, tak mi v tom něco chybělo. Napětí tam bylo docela málo, což bych si u tohoto typu filmu představovala více, ale i příběh by mohl být více propracovanější. Jinak se mi to vážně moc líbilo.

Schindlerův seznam (1993)

První polovina filmu je trochu zdlouhavá a postupně nás seznamuje s Oscarem Schindlerem. Tahle část filmu mě docela nezaujala, ale od doby, kdy se na scéně objevil Ralph Fiennes jsem film hltala každou vteřinou. Steven Spielberg natočil vážně úžasný film o 2.světové válce. Liam Neeson předvedl skvělý výkon. A jsem ráda, že se za té doby našel někdo, kdo měl svědomí a dobré srdce. Konec je velice povedený a dojemný.

Barbie a Diamantový zámek (2008)

Pro mě zatím nejslabší Barbie příběh. I když je to příběh o silném přátelství, které žádné zlo nepřetrhne, tak tam na můj vkus bylo moc zpěvu a upřímně, na textech si moc záležet nedali.

Austrálie (2008)

Úžasné záběry Austrálie, skvělé herecké výkony (mezi Nicole a Hughem to opravdu jiskřilo) a krásné kostýmy a hudba. Co mě trochu děsilo byla délka filmu. První polovina filmu je skvělá, nemohla jsem se přestat koukat, ale ta drhá je již trochu slabší, navíc mi vadilo, jak se tam dost často střídali žánry, ale jinak jsem s filme spokojená, ale mohl by být kratší.

Míle od domova (1988)

Je pravda, že jsem od toho moc neočekávala, ale vzhledem k tomu, že tam hraje Richard Gere, tak jsem to čekala lepší. Nudila jsem se. Celý film je děsně jednotvárný, nic pořádného se tam neděje a tak jsem se po celou tu dobu filmu nudila.

Návrat blbýho a blbějšího (2014)

Pro mě to bylo o trochu lepší jak jednička. Bylo tam méně trapných vtipů a i jsem se několikrát ze srdce zasmála. Navíc nové tváře tomu dodali šmrnc. Hlavní herci trochu zestárli, převážně to je vidět na Jimovi, ale nějak to na filmu nevadí.

Barbie a 12 tančících princezen (2006)

Co se mi na pohádce líbilo bylo spojení knih s květinami na podlaze a vstup do kouzelné země. Nakonec dobro jako vždy zvítězilo nad zlem.