Anastázie (1997)

Tuhle pohádku jsem milovala už od dětství a pro mě je to prostě srdcová záležitost. Vždycky jsem si tak nějak představovala, že Anastázie přežila a když jsem viděla tuhle pohádku, byla jsem s touhle "teorií" spokojená. Spousta krásných písní, velice chytlavých a někdy i vtipných. Krásně udělaná pohádka.

Sucker Punch (2011)

Je mi jasné, že si tenhle film nezamiluje každý, ale musíte uznat, že film své kouzlo má. Líbilo se mi, že hlavní představitelka utíkala z reality do světa fantazie, aby se nemusela prát s tou děsnou realitou, která jí měla vzít své vlastní já. Hudba ve filmu je naprosto úžasná a i když film není úplně bez chyb, tak nelituji, že jsem ho viděla. Emily Browning předvedla úžasný výkon.

Klub ráj (1986)

Atmosféra ostrova je krásná, ráda bych se tam někdy podívala. Robinu Williamsovi to sekne jako nikdy, ale film má hodně nedostatků. Tím hlavní nedostatkem je špatně napsaný scénář, který nebyl dostatečně propracovaný a i když se herci snaží o vtípky, tak jsem se ani jednou pořádně nezasmála.

Interview (2014)

Seth Rogen mi nevadí. Jako člověka ho mám ráda, i jako herce, ale nechápu proč píše takové blbosti, jako je tohle. Jeho filmy se mi nikdy moc nelíbily, přišli mi až moc trapné a vůbec ne vtipné. Chápu, že si sem tam nějaký skvělý herec odskočí do takového filmu, aby si užil při natáčení srandy a odpočinul si od vážnějších rolí, ale tohle bylo už vážně moc, hlavně konečné scény, kde si ukousávali prsty a Kim Čong-un si nadělal do kalhot. Pro mě trochu nepovedená komedie.

Na zdraví (1982) (seriál)

Právě jsem dokoukala poslední 11.řadu seriálu, u kterého jsem se moc bavila. Musím říct, že jsem ráda, když Shelley Long jako Diana ze seriálu odešla, protože mi tam začala lézt na nervy a vadila mi. Pak nastoupila Kirstie Alley jako Rebecca a díly mi připadali vtipnější, jenže 10. a 11.řada už nejsou to pravé. Je to pořád to samé dokola, žádné velké vtipy a nic důležitého se tam neděje. Ale jinak jsem se u seriálu moc bavila.

Aladin (1992)

Co na to říct? Klasická disneyovka, která mě jen potěšila. Spousta skvělých písní a navíc dabing Robina Williamse, který propůjčil hlas Džinovi. Nejlepší postava na filmu!

Počátek (2010)

Christopher Nolan je génius a dokázal mi to ve většině svých filmů, ale tenhle se mi zatím ze všech, co natočil líbil nejméně. Příběh je zajímavý a geniální. Líbí se mi ta myšlenka sen x realita, a i když je Leonardo ve své roli skvělý a přesvědčivý, tak mi stále ve filmu něco chybělo. Polovinu filmu jsem se také nudila, takže příběh je krásný, zajímavý a geniální ale zpracování je trochu chudší.

Purpurová barva (1985)

Velice silný film od skvělého režiséra, který snad žádný film nenatočil špatně. Navíc debutující Whoopi Goldberg, která si hned střihla hlavní roli a hned naprosto neuvěřitelně skvěle jí zvládla. Whoopi jsem věřila každé slovo i gesto a bylo pro mě neuvěřitelné zjistit, že jí bylo 30 let když hrála 14-ti letou dívku. Každopádně nebyla jediná, která to skvěle zahrála, vlastně za to mluví všechny nominace a proto je pro mě tak šokující, že film nezískal ani jednu sošku. Je to velká škoda, protože tak skvělý film se silným příběhem by si zasloužil alespoň tu jednu.

Jana Eyrová (2011)

Velice povedená adaptace knihy. Knihu jsem dočetla včera a jelikož jsem film ještě neviděla, tak jsem se na něj hned vrhla. Film se mi líbil stejně jako kniha, až na pár maličkostí tvůrci ve filmu nic nezměnili a toho si vážně moc cením. Navíc Mia a Michael to zahráli perfektně a byla mezi nimi vidět ta jiskra. A hudba je krásná.

LEGO® příběh (2014)

Spousta skvělých vtipů, u kterých jsem se upřímně zasmála, ale i tak to není tak skvělé, jak jsem očekávala. Má to hezký příběh a je zajímavé, že se to odehrává v LEGO světě, ale stejně jsem se u toho více nudila a sledovala jsem čas, kdy to konečně skončí. Ale písnička je chytlavá.... Everything is awesome....