Amazing Spider-Man (2012)

Rozhodně lepší spiderman než třetí díl, ale i tak mě neokouzlil. Zcela jistě má větší charisma a je to hravější. Ženská postava je reálnější a sympatičtější než Mary Jane, ale mohlo se to víc rozjet s tím otcem, nějak mu to celé prošlo moc rychle a pak už byl konec, ještěrka byla fajn, ale až příliš umělá. Dost velká změna byla s pavučinama, doteď si nejsem jistá, jestli preferuji mašinky nebo ruce.... Nečekala jsem, že ještě je jiný způsob, jak pojmout spidermana, ale mým favoritem zůstává batman...

Jana Eyrová (1996)

Klasický příběh ožívá v kulisách strohé a přísné internátní školy, kde vládne tvrdou rukou byrokracie a církev. Mladičká Jana neměla v životě mnoho štěstí a díky literatuře víme, že do budoucna to taky nevypadá nijak slibně. Ale začne se blýskat na lepší časy, vše vypadá barevněji a v tom další rána jako blesk, ale všechna voda jednou steče dolů.....Charlotte je moje oblíbená herečka a tady podala výborný výkon, stejně jako ostatní. Chvílemi je film trochu dlouhý, ale to se u tohoto typu příběhů dá čekat.

Padlé ženy (2002)

Nemůžu pochopit, jak v moderním světě mohlo projít něco takového. Ještě v době, kdy jsem se narodila já, vládl v Irsku stupidní "křesťanský", vládou podporovaný byznys o věznění žen. Dostávaly se tam už děti a spousta mladých i starších žen, které mnohdy nic neudělaly, aby byly týrány ve jménu boha a tvrdě pracovaly pod otrokářským dohledem "milosrdných sester". Tohle je hnus a nechápu, že se církev od toho distancuje a odmítá se k tomu vyjádřit. Podle svědeckých výpovědí byla situace ještě mnohem horší než je ve snímku popsáno a to je podle mne jeho mínus. Pokud to má být doklad historických událostí, mělo by to být vykresleno tak, jak ty ženy popisují, bez ohledu na diváka a pokud to měl být pouze film o smutném osudu něco tomu chybí. Jde o to, jak se na to díváme. Možná jsem svým odporem k církvím zaslepená, ale tohle je hnus velebnosti.

Angličtina pro nejmenší (1990) (pořad)

Tohle jsem jako dítě milovala, ale pořádně rozumět jsem tomu začala až o mnoho let později :)

Hotel Transylvánie (2012)

Pobavila jsem se, ale nějak to nestačí. Od Draculy jsem čekala víc, byl z něj nejdojemnější tatík na světě už od začátku moc žádná změna. Ale skvělý byli vlci a ta malá požíračka. Dobrý odreagování, ale že bych si to pustila znovu to asi ne.

Milenec (1992)

Všechno zoufalství je zapomenuto pro chvíle v modrém pokoji, kde si mladá dívka marně snaží udržet svou volbu nemilovat a šarmantní číňan svádí předem prohraný boj s tradicí.... Kouzlo tomu dodává opium, zničená matka, odporný bratr (celou dobu jsem doufala, že dostane přes držku) a dusno, které leze až k vám. Jo líbilo se mi to. Jedinou nevýhodou je role vypravěčky, která z toho dělá klišé, protože do Tonyho už bych se stihla zamilovat i já.

Zabít tiše (2012)

Není to úplně můj styl, ale udělaný je to hezky. A přestože mě politický kecy vměstnaný do filmu lezly na nervy....Amerika není země je to jen byznys!

Spider-Man 3 (2007)

Mě to prostě nebavilo, přestože jsem nečekala zázraky tohle bylo zklamání. Příliš dojemný, příliš trapný a nudný....Ale je fakt, že Tobey mi jako spiderman nesedl už od jedničky.

Román pro ženy (2004)

Já jsem díky Simoně zapomněla na všechny nedostatky toho filmu a jen si užívala její dokonalý projev. Není to film roku, ale já jsem se bavila.

Televizní noviny (1994) (pořad)

ztratilo to jakoukoli věrohodnost je to jak bulvár....