• Krátkometrážní

Bylo nás pět (1994) (seriál)

Ten fotr prostě nemá chybu

Jen počkej...! (1969) (seriál)

Škoda, že vlk jednou zajíca nesežral :)

Nenávist (2002)

Daleko natahovanější, nudnější a ve všech směrech horší než americká verze. Kupodivu. Japonci jsou prostě šílení neherci, nevím jestli jsem zvyklej na západní herectví, ale prostě jim nevěřim jedinou zahranou emoci, a i když původní námět je od nich, špatné kulisy a toporné herecké výkony to sráží celé dolů.

Krok za krokem (1991) (seriál)

Nebýt těch mravokárných pouček, bylo by to snad bezchybné, Frank mě přišel vždy nejvíc vtipný, Al kočka, dokavaď nebyla v pozdní pubertě. Akorát trochu nedomyšlený bylo, jak si postavy v jednotlivých dílech protistály. Např. Karen se v jednom díle poučí, že krása není všechno a o dva díly později je v tom znova. Žán lik mi nevadil, Blesk byl otřesnej, ale celkově ucházející zábava začátku 90. let.

Bod zlomu (1991)

Neuvěřitelně zábavný film. nenudil jsem se ani minutu. Dlouhovlasí týpci na pláži, feťáci mající v domě plakáty Metallicy, jakožto symbol jednoho z "nejtvrdších" tehdejších interpretů:). Sympatický záporák Swayze (který jinak nepatří mezi mé favority), méně sympatický Reeves i svérázný Busey - nádherná souhra. Prostředí, výprava i závěr filmu mě sráží do kolen pokaždý, co to vidím.

Duch (1990)

No nebyl ten homeless (Vincent Schiavelli) největší perla celýho filmu? :)

Gigant Shaolinu (1980)

Vtipné bylo zejména jak herci hráli různé skryté finty (například, když se chystal někdo nekoho klamat), při kterých chvíli kouleli očima ze strany na stranu aby se divák dovtípil toho, že teď bude jako tomu zlýmu pánovi lhát :D Naivní čínský filmy, pro ty nejjednodušší, ale je to super

Věc (1982)

Carpenter na vrcholu. Pomalejší začátek, ale pak už se člověk neodtrhne

Sám doma 2: Ztracen v New Yorku (1992)

- ženská s holubama, a opět trapná rodinka + Marvův sestřih vousů:D, lepší gagy při likvidací těch zlodějů

Sám doma (1990)

Myslím, že ti zloději jsou na tom to nejlepší