• Krátkometrážní

Dům hrůzy (2006) odpad!

Chtěl jsem Bčkový horor a dostal jsem Dčkový. Naprostá filmařská katastrofa. Znáte to, když se ve filmu mluví jen tak, aby se mluvilo? Ve stylu: Pojedeme tam Jacku? --> Jo ---> Počkej fakt? Myslíš to vážně? opravdu chceš jet? --> Jo jasně proč ne. . Takto se uměle natahuje minutáž filmu naprosto zbytečnými dialogy a je šíleně vysilující sledovat něco takového. Nelogičnost ve filmu - no to snad ani nekomentovat. Ale vrcholem všeho je když strůjce vražd, jde vyklepaný se zbraní a divák sleduje jeho, a čeká jestli ho filmová oběť zpacifikuje. Proč by se měl bát o lovce?? Diletantsvtví a jednoznačný odpad!

Velká ryba (2003)

Tim Burton at his best. Než se vrhnul na prznění malých holčiček (chápej Alenky v říši divů). 90%

Vévodkyně (2008)

Průměrný film v nablýskaném pozlátku. Já Vám prostě už té K. Knightley nemůžu poslední dobou přijít na chuť. Jí a Deppa je všude plno :/ 60%

Samota (2001) (TV film)

Sakryš, toto se zrodilo u nás? Doporučuji, výborný skličující příběh.

Killing greed (2007) odpad!

Nejlepší je podtitul, jste to co jíte. Jinak pro mě nuda, nemoh jsem to dokoukat ani těch 40 minut.

Pokání (1984)

Nudný? Ale ne, komentující... To se jenom zdá, že něco nejde tak ja má ;) Jak si může někdo pustit 2 a půl hodinový film, a pak snížit hodnocení, protože byl dlouhý? Máme tady výborné recenzenty na ČSFD! jak jsou precizní.. Těch 85% je přesných..

(K)lamač srdcí (2010)

Chutný mix vtipu a romance. Duris je libový sekáč k pohledání ale Vanessa pro mě jako vždy škaredka.

Expendables: Postradatelní (2010)

Královsky jsem se bavil. Krev, uříznuté části těla a ktomu plejáda hereckých mrtvol v chlapáckých scénách, často velice klišoidních. Nej nej nej na celém filmu je Stone Cold Steve Austin, takto přesvědčivě zahraný charakter - no to se prostě nevidí všude :) 85% Možná už mi hrabe, ale musím dát plný počet..

Hrdý Budžes (2003) (divadelní záznam)

Že dávám jen 3 hvězdičky? Myšlenka celé hry i dvouhodinový herecký výkon Hrzánové jsou skvostné. Bára H. dokonce hraje tak přesvědčivě, že po pár minutách již zcela zapomu, že není malá holčička, ale stojí tam dospělá žena. Nicméně jsem asi ocejchován Járou Cimrmanem natolik, že mi většina fórků přišla pouze dobrých, leckdy průměrných, ale zase na druhou stranu musím říct, že nikdy vyloženě trapných. U mě je Hrdý Budžes normální dobrá divadelní hra, však žádný kult. 65%

Z rodu Lucemburků (1998) (seriál)

Pro mě je Z rodu Lucemburků o poznání slabší než starší bratr Z rodu Přemyslovců, přes to výbornou nenásilnou formou člověk dostane základní dějinné události do povědomí.