Kdo je tady ředitel? (2006)

No, severský humor mi asi občas uniká. Vtip je ten film jako celek, jen asi prostě trval moc dlouho :-)). 45%

Kokain (2001)

90% Johnymu Deppovi

Moře lásky (1989)

Jsou filmy co nestárnou, tenhle mezi ně rozhodně nepatří.

Lost Highway (1997)

Jako pěkný, chvilkama jsem nedýchala a stále jsem snažila najít souvislosti, chápat, dosazovat do rovnice známé/neznámé, nakonec z toho však zůstala zas jen Lynchovina. Jen jeho podpis, možná bych příště chtěla víc.

Medvídek (2007)

Co všichni máte, vdyť je to dobrý, herecké výkony perfektní, příběhy silné, dialogy vtipné, osudy ironické až neuvěřitelné! Určitě si to dám ještě jednou.

Děti století (1999)

Přestože jde o velmi příjemný ženský příběh promítající se v historickém pozadí, s mou nejloblíbenější Binoche, jako celek se mi zdál jaksi těžko uchopitelný, bez jakéhokoliv zvláštního momentu. A dokonce jsem si až závěrem vzpomněla, že jsem film kdysi shlédla, což samo o sobě o něčem vypovídá. 70%

Král rybář (1991)

Je třeba říct, že bez Williemse by to nebyl Král rybář, takže těch mých 5 hvězdiček je hlavně pro nejhravějšího američana s největší fantazií

Nesnesitelná krutost (2003)

Bylo to nádherně cinické, moc jsem se pobavila. Ani ten hepáč není úplně jasný...

Tanec v temnotách (2000)

Natolik působivý film o silném člověku, že Trierovi odpouším krom jiných nepřesností i ten paskvil z Oldřicha Nového. Bjork mne svým výkonem docela oslnila.