Vrtěti ženou (2011)

Film je jako samotný vynález..snaha uspokojit se také vždycky nenaplní a když pobaví, za 3 minuty nevíte čím. Je to klasický americký stylizovaný a historicky nesmyslný kousek, tentokrát na téma vibrátor.

Přízračný svět (2001)

O puberťačce, jenž neví, co sama se sebou...na tu dobu si ještě kupodivu pamatuji :)

Němá svatba (2008)

Neuvěřitelné, jak lehce autoři dokázali do velkého dramatu zakombinovat komediální a poetické prvky. Samotná svatba je samozřejmě vyvrcholením, v ní pak chvilka s mouchou. Ještě bych pochválila hudbu a spontálnost herců.

Nine (2009)

Muzikál ala Felliniho 8 1/2, který mě taktéž příliš neohromil. Přidanou hodnotou byla úžasná choreografie a hudba. Kdyby někdo udělal sestřih, ráda se na písně kouknu znovu.

Rebelka (2012)

Do vtipné moderní pohádky ze starého Skotska se vešla pěkná příhoda o světě teenagrů a rodičů a nalézaní kompromisů. Moc povedená animace...a Rebelka má nádherné vlasy.

Bob a Carol a Ted a Alice (1969)

Štěstí tohodle 35 let starého snímku je, že ho člověk může pojmout jako recesi!! Vlastně se dají činy hrdinů vysvětlovat z několika úhlů pohledu. například zajímalo by mě, jestli Carol přivedla milence do bytu, aby dala svému Bobovi jen lekci...nebo si opravdu chtěla vyzkoušet nevěrnou lásku. atd...