Lovci lebek (2010)

Neměl by se člověk u hororu ... bát?

Poslední premiéra (2008) odpad!

... ikdyž přiznávám, že lví podíl na tom má otřesný dabing...

Královna Viktorie (2009)

Čekala jsem s komentářem do druhého shlédnutí, jestli přece jen... Ale bohužel. Film nemastný neslaný, skoro až bezpohlavní, a oba hlavní hrdinové trpí tak zoufalým nedostatkem charisma a emocí (ano, i Emily), že i ty dvě hvězdy jsou skoro příliš...

Hra o trůny (2011) (seriál)

První díly strhující, postupně čím dál tím víc ukecané a ukecané... Rozehrávka slibovala zajímavou psychologii postav, zůstalo však jen u toho. Závěrečná scéna první série je už vysloveně parodická.

Méďa (2012)

Je mi líto, ale my jsme se chechtali jako už dlouho ne. Nepamatuji se, kdy jsem naposledy nemohla zastavit slzy smíchu. Takže, ačkoliv nedostatky by se jistě našly, nebádám, neřeším, nešťourám a dávám pět.

Mstitelé (1998) odpad!

Vážně jsem myslela, že halucinuji. Když mi došlo, že špatně nejsem já, v půlce jsem to vypnula. Čímž se tento film pro mě zařadil do poměrně nečetné množiny filmů neshlédnutelných za žádných okolností.

Madagaskar 3 (2012)

Kdyby motiv s policistkou úplně vynechali, filmu by to nejméně o hvězdičku prospělo. Jinak jsem s dojetím vzpomínala na filmy, kde se nemuselo tolik tlačit na pilu, co se rádobyvtipných gagů a všeprostupujícího vřeštění týče, a přitom byly nesrovnatelně důvtipnější a zábavnější (co třeba Příšerky s.r.o nebo Nemo nebo Shrek?).

Senna (2010)

Uhrančivý dokument o sebezničující lidské posedlosti. A může vás to potkat, aniž byste byli zrovna pilotem F1. V tom je jeho největší síla.

Temný rytíř povstal (2012)

Opravdu už se bojím, že to bude vypadat, že mám na Temného rytíře nějakou pifku... Když ale. Multikino v Ostravě, týden po premiéře, 6 platících diváků. Už to je zvláštní. Film má na rozdíl od jedničky alespoň jakousi, byť chatrnou dějovou linku, takže občas diváka i vtáhne do vyprávění. Anne Hathaway role femme fatale moc nesedí. Paní Cotillardová je už chronicky absolutně nevýrazná, ostatně samotný hlavní hrdina také charismatu moc nepobral. Záporák je takový nějaký podivně uměle vykonstruovaný a vůbec celá hlavní zápletka je dost těžkopádná. Plusem jsou snaha o občasný humor a vizuální efekty.