Saturnin (1994)

Některé knihy by se zkrátka neměly adaptovat. Je mi líto.

Věčný svit neposkvrněné mysli (2004)

Ale jenom díky těm scénám, v nichž se snaží nezapomenout. Ty braly dech. Jinak souhlasím s komentářem dole: Kirsten Dunst otřesná, a v případě Kate Winslet mi přehrávání vadí už od Titanicu.

Malý televizní kabaret (1977) (pořad)

Hele, tamhle je Tesil, nazdar Tesil! Ale, Pepo, v kině nepokřikujeme ani nejíme... Tak nějak to bylo, ne? Pokaždé si na to vzpomeneme, když vlezeme do multikina.

Hezké vstávání (2010)

A kdyby se Rachel McAdams 90 % času nekroutila jako psí víno, mohly být i čtyři.

Na sv. Valentýna (2010)

Tedy, nezlobte se na mě, ale tohle nešlo ani s rychloposuvem. 119 minut a dvě, slovy dvě emotivní scény. Doporučuji přehodnotit klasifikaci "romantický".

Moulin Rouge (2001)

Hm. Asi za to může moje neláska k Nicole Kidman. Proč ta osoba musí všude vypadat jako Jeho Starší Sestra?

Umírající zvíře (2008)

Ach bože. Stáří není pro sraby. Kde tady máte šest hvězd?

Volání o pomoc (2007)

Zkus mě rozesmát a Volání o pomoc. Vážně je to jeden a ten samý herec???

Rozum a cit (1995)

Hvězda dolů za Hugha Granta, který se před natáčením zřejmě přejedl třešní. Emma Thompson skvostná jako vždy.

Temný rytíř (2008)

Snažila jsem se, fakt, několikrát, ale asi se s tímto filmem míjíme. S přihlédnutím k zdejšímu luxusnímu hodnocení nepopírám, že chyba je pravděpodobně na mém přijímači. Tak já to začas zkusím znovu...