Gentleman s pistolí (2018)

Robčo by vyhral Miss Sympatia v každom americkom hospici :) Taka rozlučková srandička, škoda čakal som možno trošku viac. 70%

Zelená kniha (2018)

Fajná road movie. Vigga proste musíte milovať :) 90% Dodatocne gratulujem k Oscarovi za najlepsi film

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny (2018)

O chlp lepsie ako jednotka ale stale slabe. Staci si v podstate len pozriet sceny s Johnym a Judom, ktori svojou charizmou trochu tahaju hore ten uplne zbytocny zvysok filmu, kedy sa v podstate stale nic neudeje a na nikom vam nezalezi.

Léto 84 (2018)

Trošku mi vadilo, že sa to nieslo v takom kvazi odlahcenom tone, az komedii, no ku koncu aspon trochu pritvrdili. Scenar tiez mohli dotiahnut nech to vyznie trosku realnejsie v niektorych fazach... ale je to pozeratelne 70%

Creed II (2018)

Nostalgia z detstva stale funguje, no predsa len uz to nie je 100% ten Rocky feeling, Mozno v poslednom kole ked zazneju zname tony. Samozrejme stale to funguje a je to zabavna podivana, no uz mi troska chybaju Rockyho rany :) 75%

Bohemian Rhapsody (2018)

Môj film roka, bezpochyby, čo sa očakávaní týka, tak aj následného zážitku. Herci veľmi dobrí, hudba nadpozemská. Za mňa plus, že netlačili na city a neurobili z Freddieho toho chlapca z plagátu na podporu boja proti AIDS, ktorým byť nechcel. Okázalé veci a jeho súkromie bolo podané síce skromne, ale vkusne a možno ako mnohí píšu na istotu. Taký bol ale zámer kapely, urobiť poctu Freddiemu ako umelcovi - Legende a to im určite nezazlievam. A ten záver.... stále hľadám slová... možno: "This could be heaven for everyone "

Zrodila se hvězda (2018)

Gaga spievať vie a Bradley tu podal asi zatiaľ životný výkon,naozaj hodný pochvaly.80%