• Pohádka

Kameňák (2003)

Obecně beru všechny Kameňáky za totální propadáky a smutný obrázek českého filmu... Příběh je prostě strašný. Štve mě, že 90% vtipů všichni znají, tudíž se dají předvídat- a výsledkem je pouhý výraz rozčarování. Na druhou stranu jsem se u jedničky narozdíl od dalších dílů sem tam i usmál. To je plus. Co je však děsivé mínus, jsou dialogy. Je vrchol, že každý den začíná neúspěšným sexem, po kterém následuje "si blbá" a po chvilce "si sprostej / (high verze) sprosťáku". Když k tomu přidám asi 100x opakované "bléé" na jakékoliv jídlo. Chce se mi pak taky "bléé"... 20%

Kameňák 2 (2004) odpad!

Fakt nevim co si myslet. Má to být komedii. Zasmál jsem se za 90 minut možná 3x a to ještě nuceně. Dokonce komedie pro lidi. Dokonce se v těch stvořeních máme poznávat... No nevim jestli by mě těšilo poznat se radši jako slizkej dědek, nadrženej doktor, nekřesťanská matka představená, manžel co se vysmívá vlastní ženě nebo dvojsmyslnej nechutnej prodavač... Takhle se vážně chovaj lidi? A oceňujou když se jim prostřednictvím filmu vysmívá? Poker face. Jinak o příběhu nemá cenu mluvit. Žádný neni jak myslim i Troška předesílal. Vtipy jsou předvídatelné tudíž nevyzní tak jak mají. Sakra, kdyby tam každých 10 minut byla nějaká nahá scéna tak se je aspoň na co dívat a těšit- takhle jsem se jen těšil na konec. 15%

Kameňák 3 (2005)

Vocaď pocaď jako. To už je vrchol

Méďa (2012)

Místama až přehnaně drsný humor, to mi vadilo asi nejvíc. Herci si to své odehráli, nicméně mě nikdo z nich nezaujal, nikdo nepřidal ke svému výkonu nějakou nástavbu. Podle recenzí se dalo čekat víc, přece jen se nakonec jednalo o jednoduchý americký polotovar a to je škoda. 60%

Pařba na třetí (2013)

Celý film jsem měl pocit nechutného "dežaví". Nakonec dávám 50% za herce a povedený závěr. Bohužel velké zklamání

Pařba ve Vegas (2009)

super partička s geniálním tupcem Alanem. Nenáročná stopáž potěší, pořád se něco děje a celý film má spád. Škoda těch pokračování, která si jsou strašně podobná a táhnou kvalitu tohoto dílu dolů.80%

Pianista (2002)

Smutný scénář, geniální herci v čele s tim hlavním. Dojemný snímek, který mě na několik dní donutil přemýšlet o životě a o té lži, že žijeme ve špatné době. Hovno