Suburra (2015)

Naprostej skvost.....Doporučuju všem co mají rádi mafiánský filmy.Nic lepšího jsem v této době neviděl.

13 (2010)

Tak tohle byla dobrá jízda hlavně nápad natočit něco takového.70 procent.

Creed (2015)

To co fungovalo v této celé sérii doteď už bohužel v tomto dílu nepůsobí tak jak bych si to já představoval. Chápu že počínaje od režiséra konče hercema chtěli jít s dobou,ale něco je fakt až moc a tomuto filmu to právě nesluší. Příběh či děj není špatný.První skoro půl filmu je ok.Pak nastane to o čem jsem psal.

EXODUS: Bohové a králové (2014)

Scénář filmu je veliký problém tohoto snímku.Mohlo to dopadnout mnohem mnohem lépe.Občas nudí,ale musím podoktnout že má vynikající výpravu.Role Mojžíše mi také nesedí v podání Christiana Bale.

Shinboru (2009)

Bizardní a ulítlí.To je to co přesně Japonci umí natočit.Neskutečný konec filmu,který mně fakt pevně ukotvil do křesla.Určitě se vyplatí dívat do konce a nenechat se odradit začátkem filmu.Kdo neviděl neuvěří.

Gangsteři (2010)

Skvělá akční jízda.

Tanec s vlky (1990)

V dokonalosti je krása.Přesně takový je tento film.Pokud si ho někdo pustí v dnešní době je to jako by se zastavil čas.

Ocelová pěst (2011)

Pohádka pro odrostlejší děti.Pro dospěláka docela nuda a hlavně zbytečně moc dlouhé.

2:37 (2006)

Tak tomuhle se říká totální filmovej masakr.Co k tomu více dodat??????