T2 Trainspotting (2017)

Z pokračováni vice jak po dvaceti letech je cítit až moc veliká únava.Víceméně se jedná o dějový útržky a příběh není komplexní.Celé to pak působí jako dokument hlavních hrdinů z prvního dílu co dělají po dvaceti letech.Dost se zde také vzpomíná a hraje na nostalgii což je na dvouhodinovou stopáž dost málo.Kdyby neexistoval první díl tak je tento film o ničem a nechápal bych proč vlastně pokračování vzniklo.Příjde mi že pokračování vzniklo jen proto aby z toho vytřísklali co nejvíc peněz od filmových diváků.

John Wick 2 (2017)

Bohužel mě tohle těžce zklamalo.Film je nastavovaná kaše prvního dílu.Čekal jsem mnohem víc.Po necelé půlce filmu jsem přemýšlel jestli to vůbec dokoukám.Jedna hvězda za vizuál.Víc si tento film nezaslouží.

Já, Daniel Blake (2016)

Z tohoto filmu číší bezmoc měrou vrchovatou,která může potkat každého z nás.Teprve pak si každý z nás uvědomí co s filmem soucítí v čem jsou lidské hodnoty.V tomto filmu si člověk také uvědomí že důstojnost je to co člověk nesmí nikdy ztratit jinak by totiž prohrál.Emotivní a silný příběh ze sociálního prostředí.

Proč právě on? (2016)

Při shlédnutí filmu se nedá nevzpomenout na Fotr je lotr.Ač je tato komedie drsnější,tak se Vám bude určitě líbit.

24. Český lev (2017) (pořad)

Šaškárna.Oni se vůbec neůráčili nám představit všechny české filmy minulého roku které byly v našich kinech tak jak bylo vždy zvykem.A to že vyhraje skoro všechno Masaryk který bude mít teprve premiéru do je do nebe volající.Měli byste si v tom udělat pořádek.Adéla Banášová se uvádění zhostila celkem dobře nicméně si nemůžu pomoct protože pořád vzpomínám na ty doby když českého lva uváděl Jaroslav Dušek.To mělo nějakou úroveň a pointu.Nikdo ho v tom potom nepředčil a asi dlouho to tak zůstane.V nominacích na ukázky z filmů bylo taky zapomenuto což mě osobně zaráží.

Mechanik zabiják: Vzkříšení (2016)

Tohle není Vskriseni Mechanika zabijáka. Já bych to nazval Pohřbení Jasona Stanhama alias Stevna Segala ve vrcholové formě. Příběh by se dal shrnout do půl hodiny filmu.Toto opravdu nemělo vůbec vzniknout.

Viděl jsem ďábla (2010)

Ve svém žánru se řadí tento film k absolutní špičce.Kdybych mohl tak dám filmu víc jak 100.procent.Herci obstáli na jedničku. Doufám si tvrdit že tohle je jeden z nejzdařilejších filmů posledních let.

Prorok (2009)

To je přesně film pro nás chlapi,kteří mají pořádný koule.Mafie,korupce,drogy a vězení.Netřeba víc popisovat tento film.

Pád Londýna (2016)

Bohužel je tento film hodně těžko uvěřitelný že by se mohl tímto způsobem útok stát.Scénář filmu je hodně slabý,a hlavně je předvídatelný.Režie není špatná a je docela zábava se na film dívat.Amerika je zde cítit z každého záběru včetně hudby,což pro někoho může být trnem v oku.Pokud máte ale rádi akční jednoduché filmy u kterých nemusíte přemýšlet tak by se Vám mohl film líbit.