Jsem Ali (2014)

Kdo neviděl tento dokument tak jako by nebyl.Jedna z největších osobností 20.století.

Kurt Cobain: Montage of Heck (2015)

Mě tam chybělo jen zapojení skoro všech členů že skupiny.Jinak bravurní dokument ,který přes svou délku bavil.

Legendy zločinu (2015)

Tak tento film měl pro mně našlápnuto na pět hvězdiček alespoň v první půli,ale bohužel díky slabší druhé zbytečně táhlé polovině zůstalo jen u čtyř.Tom Hardy je bravůrní herec budoucnosti a věřím že jeho velké role teprve přijdou.Nicméně co dokázal teď-klobouk dolů střihnout si dvouroli bratrů gangstrů klaďase i záporáka.Super zahraný.Kdo má rád mafiánské filmy tak by neměl tento film určitě vynechat.

Hacker (2015) odpad!

Tohle tedy byla pěkná hovadina neskutečnýho kalibru.Od tak známého režiséra bych takový film opravdu nečekal.Po dvaceti minutách jsem to vypnul a spláchnul do koše.

Dřív než půjdu spát (2014)

Tak u mně je to na poctivý čtyři hvězdy.Velice dobrý námět na film který upoutá od začátku až do úplného konce.Díky zápletce je atmosféra filmu velice paranoidní.

Pachuť pomsty (2014)

Tento film je určen pro fandy temnějších příběhů.Dosti připomíná kriminálky 80.let.Vynikající depresívní hudba a příběh.Svělé herecké výkony.Tak lze charakterizovat tento film.

Padesátka (2015)

Nesnesitelně nudný film o ničem kde se hraje na spoustu náhod které nefungují.Fim postavený na nudných a absurdních vtipech které občas připomínají Kameňáci či chcete-li Babovřesky.Občas,velmi zřídka se tu i tam zasmějete ale jinak se film vleče,čekáte jestli se aspoň něco na závěr nestane a ono nic.

Predestination (2014)

Film který nemusí každému sednout.Ze začátku je trochu zmatený,ale pokud pořádně zapnete mozkové závity tak zjistíte jak je geniálně promyšlený.Nečekejte od tohoto filmu akci.Je to spíše komorní drama,které je stavěné na atmosféře filmu,skvělému scénáři a výkonech herců.

Pod zemí (2014)

Škoda pár blbosti které se objevili ve filmu.Mohlo to pak dopadnout mnohem lépe.

V oku tornáda (2014)

Naprosto nezáživný a zbytečný film který nudí především přihlouplými dialogy o ničem.Zbytečná ztráta času.